Hercai 62. Bölüm İzle

Hercai 62. Bölüm İzle
Hercai 62. Bölüm İzle; 6 Mart Pazar akşamı 62. Bölümüyle ekrana gelen Hercai’nin yayınlanan son bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 62. Bölüm İzle; Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru şahin, serhat Tutumluer, Macit Soykan, Tannsu taşanlar ve Ayda Aksel’in yer aldığı Hercai 58. Bölümüyle bu akşam saat 20.00’da Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Üçüncü sezonunda olan ve töre aşk, intikam üçgeninde işlenen dizi bu sezon başlarında reytingini düşürmüş olsa da son bölümlerde yeniden atağa kalkarak toparlanmaya başladı. Özellikle ortaya çıkan sırlarla yeni hikayelerin kurulması diziye yeni bir soluk getirirken seyirci de özellikle Reyyan ve Miran arasında yaşanan aşkı adeta nefeslerini tutarak takip ediyor. Bu akşam 62. Yeni bölümüyle ekrana gelecek dizide yine heyecanlı ve bir o kadar da merak edici sahneler dizinin seyircisini bekliyor.


Dizinin yeni bölümünü izlemek için yapılması gerekenler şöyle. Bu sayfada bulunan bağlantıya tıklayarak Hercai 62. bölümünün tek parça ve full HD olarak bulunduğu internet adresine yönlendirilecekseniz. 'Dizinin son bölümü hakkında merak ettiklerinize sayfayı kaydırarak kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. 

Hercai Son Bölüm Konusu

Bu akşam son bölüm ile ekrana gelecek olan dizi de Reyyan'ın Miran'dan gizlediği Sır sonunda Dilşah tarafından keşfedilmiştir. Bunu kendisine koz olarak kullanan Dilşah Reyyan'ı zor duruma sokmaya devam eder. Reyyan ise bu işten vazgeçmeyecektir. Gidişinin oğluna babası ile aynı hisleri yaşatmaması için geride aile olarak bırakacakları yazılı ve sözlü anıları olsun ister. Bunun için bir düğün planlar. Bunca zamandır evli olmalarına rağmen düğün resimleri olmayan Miran ve Reyyan bunu fırsat olarak görür. Miran'ın Reyyan'ın yaşadıklarından elbette ki haberi yoktur. 

Düğünleri yapılaırken Nasuh Azize'ye giderek artık Ayşe olarak ailelerine dahil olmasını ister. Bu Azize için zor olsa da Reyyan'dan son bir umut af dilemek için düğüne gider. Reyyan ise geride helalleşmediği kimse kalsın istemez ve Ayşe babaannesini bağrına basarak affettiğini dile getirir. Reyyan ve Miran'dan hemen sonra Gönül ve Azat içlerinde yaşadıkları aşklarını gizli bir nikah ile taçlandırmak ister. Bunun için şahitleri de Miran ve Reyyan olacaktır tabi ki. Bu gizli Nikah iki ailenin yine sinsice gaza getirilmesi ile yine bambaşka bir kaosa sürüklenecek. 

 

07-03-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar