Hizmetçiler dizisi kim kimdir?

Hizmetçiler dizisi kim kimdir?
Kanal D'nin yeni dizisi Hizmetçiler'in yayın tarihi henüz netleşmese de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni dizi Hizmetçiler kadrosunda yer alan oyuncular kimdir?İşte detaylar

Yakında başlaması planlanan Hizmetçiler dizisi merakla bekleniyor. Fabrika Yapım'dan H. Öner Arslanel'in yapımcılığında hazırlanan proje Kanal D ekranlarından yayınlanacak. Cennet Konakları adı verilen lüks siteye temizlik için giden Ela ve onun gibi hizmetçilik yapan Hacer, Atiye ve Çiçek'in zengin hayatların içerisinde yaşadıkları ve şahit oldukları olaylar muhteşem sahnelerle ekrana yansıtılacak. Hizmetçiler ve patronlarının sıradışı hikayelerinibn anlatılacağı hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda, Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit)  Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet), Gamze Karaduman (Demet), Nilay Erdönmez (Gülseren), Neslihan Arslan (Neslihan), Gökhan Soylu (Selim), Hazal Benli (Aslı), Servet Pandur (Belkıs), Emre Akkuş (Armağan), Cansu Fırıncı (Yaşar), Özer Arslan (Osman) isimleri yer alıyor. Hizmetçiler dizisinde kim kimdir gelin yakından tanıyalım...

Hizmetçiler Ela (Deniz Baysal Yurtcu) kimdir?

Hizmetçilerde güzel oyuncu Deniz Baysal Yurtcu'nun canlandıracağı başkarakter Ela, küçük bir kasabada kendi halinde yaşarken İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde hayatı değişir ve İstanbul'a gelir. Ela artık Cennet Konakları adlı lüks sitede bir hizmetçidir ve zenginlerin gizli hayatlarıyla yüzleşmeye başlamıştır. Ela karakterini canlandıran Deniz Baysal Yurtçu, 5 Nisan 1991'de İzmir'de doğdu. 10 yaşında İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi alan Yurtçu birçok başarılı projede yer aldı. Söz ve Fazilet Hanımın Kızları gibi dizlerde de rol alan Yurtçu, Hizmetçiler dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

Hizmetçiler Aras Atahanlı (Yiğit Kirazcı) kimdir?

Cennet Konaklarının zengin sakinlerinden biri olan Aras, hiçbir şeyden memnun olmayan, bu durumdan şikayetçi de olmayan bir karakter. Abisi Yiğit'in aksine sorumluluklarının bilincinde olan biri. Hizmetçiler'de Aras karakterini Yiğit Kirazcı canlandırıyor. Yiğit Kirazcı 17 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü'nden mezun olan Kirazcı 2007 yılında yayınlanan Son Tercih dizisiyle ekranlarla tanıştı. Kirazcı daha sonra birçok yapımda yer aldı ve başarılı bir performans gösterdi.

Hizmetçiler Atiye Kulaksız (Algı Ege) kimdir?

Hizmetçiler dizisinde Atiye adlı hizmetçiyi canlandıran Algı Ege, dizide bulunduğu duruma şükreden, yaptığı işten gocunmayan bir karakter. Tek problemi bir bebeğinin olmaması onun dışında eşinden ve işinden oldukça hoşnut bir karakter. Atiye Kulaksız'ı canlandıran Algı Ege 16 Eylül 1985'te İstanbul'da doğdu. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Berlin'e giden Algı Ege, dramaturji eğitimi aldı. Türkiye'ye döndükten sonra yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile tanışan Ege, Baba Ocağı diziyle oyunculuk hayatına başladı. Birçok televiyon yapımında yer alan güzel oyuncu Ege, Hizmetçiler'de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hizmetçiler Yiğit Atahanlı (Seçkin Özdemir) kimdir?

Hizmetçiler'de zengin ve bencil bir karakteri canlandıracak olan yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 yılında İstanbul doğumlu. Canının istediği herşeyi yapan ve pişmanlık da duymayan Yiğit karakterine hayat verecek Özdemir, Müjdat Gezen Sana Merkezi'nde tiyatro eğitimi alarak televizyon dünyasına adım atmıştı. Özdemir'in ilk dizi tecrübesi ise Atv'de yayınlanan Yaban Gülü dizisi olmuştu.

Hizmetçiler Hacer Tuna (Selen Domaç) kimdir?

Sipahioğlu’ların evine annesiyle birlikte gelen Hacer önce besleme sonra hizmetçi olarak o evde kaldı. Çocukluğunu yaşayamayan Hacer karakterini Selen Domaç canlandırcak. 18 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Domaç Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun. Akademik olarak da oyunculuk kariyerine devam eden Domaç Yeter ve Serçe dizilerinde rol aldı.

Hizmetçiler Çiçek Tuna (Aleyna Solaker) kimdir?

Hizmetçiler'in Çiçek'i sevmediği bir işte çalışıyor. Çiçek aynı zamanda aşık ve annesi buna karşı çıkıyor. Çünkü o bir hizmetçi fakat sevdiği zengin. Aleyna Solaker'in canlandıracağı Çiçek karakteri Hizmetçiler dizisinin iddialı rollerinden biri. Bu rolü başarıyla canlandıracağını düşündüğümüz Solaker'i yakından tanıyalım. Aleyna Solaker, 5 Aralık 1994'te İstanbul'da doğdu. İlk olarak mankenlik yapan Solaker, 2006 yılında Kuş Dili isimli dizide rol aldı. Solaker, Kırgın Çiçekler dizisinde de Meral karakteriyle oldukça başarılı bir performans sergilemişti.

25-02-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar