İvana Sert Doya Doya Moda Jürisinde!

İvana Sert Doya Doya Moda Jürisinde!
Ünlü iş kadını ve model İvana Sert Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşan Doya Doya Moda programının jüri üyeleri arasına katıldı.

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanana ve kanalın gündüz kuşağında iyi bir reytingle yoluna devam eden moda – stil programı Doya Doya Moda ekran yolculuğuna devam ediyor. Program her hafta beş gün boyunca ekrana gelirken programda yarışmacılar en iyi puanı alabilmek ve haftanın birincisi olmak ve elenmemek için gayret ediyorlar. Programda yer alan jüri üyelerinin değerlendirmeleriyle birinci ve diğerlerinin seçildiği yarışmada jüri üyeliğini yapan Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’le birlikte jüri üyeliğinde bulunan Kemal Doğulu geçtiğimiz günlerde jüri üyeliğinden ayrılmıştı. Programda Kemal Doğulu’nun yerine kimin jüri üyeliğine getirileceği seyirci tarafından merak edilirken bu merak sonunda giderildi. Daha önce bu tarz programlarda jüri üyeliği yapan ve yine Doya Doya Moda’ya da katılan ünlü manken ve işkadını İvana Sert Doya Doya Moda’da Kemal Doğulu’nun yerine jüri üyeliğine getirildi. Ünlü ismin önümüzdeki haftadan itibaren programda yer alacağı öğrenildi.

İvana Sert Doya Doya Moda’da

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Bloom Medya tarafından hazırlanan Doya Doya Moda’da jüri üyeliğinden ayrılan Kemal Doğulu’nun yerine ünlü isim İvana Sert getirildi. 41 yaşındaki ünlü isim Doya Doya Moda ile yeniden ekranlara dönerken sosyal medyanın da büyük ilgisiyle karşılaştı. Halen jüri koltuğunda Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun bulunduğu Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi İvana sert’in önümüzdeki haftadan itibaren programda yer alacağı öğrenildi. Yakın zamanda programa konuk olarak katılan ünlü isim özellikle bu tarz programlarda jüri üyeliği yapıyor ve yorumlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. İvana Sert’in yeniden ekranlara dönecek olması magazin basınında ve sosyal medyada oldukça fazla yer alırken ünlü ismin yeni sevgilisi Sezer Dermenci’ye yaptığı doğum günü sürprizi ise sosyal medyada oldukça fazla yer aldı.

Sevgilisine Doğum Günü Sürprizi!

Doya Doya Moda ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü isim İvana Sert sevgilisi Sezer Dermenci’ye doğum günü sürprizi yaptı. Geçtiğimiz günlerde eski eşi Yurdal Sert’e nafaka artırımı istemiyle dava açan ünlü isim sevgilisine doğum günü sürprizi yaptı. Sevgilisinin doğum günü için özel bir otelde özel bir oda kiralaya İvana Sert sevgilisiyle bir günü bu odada geçirdi. Sevgilisi tarafından da oldukça beğenilen bu sürpriz sonrası çiftin oldukça mutlu oldukları belirtildi. İvana Sert şık olmak için illa zengin olmaya gerek olmadığını belirterek daha önce pazardan da alışveriş yaptığını belirtmiş ve “şık olmak için zengin olmaya gerek yok” açıklamasını yapmıştı. İvana Sert ile Doya Doya pazartesinden itibaren Tv 8’de ekranlara geliyor.

18-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar