Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem kimdir?

Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem kimdir?
Tarih: 2019-09-18
Show Tv'nin ses getiren yarışma programlarından olan Kuaförüm Sensin'e yeni katılan Kuaför Aytekin ve Makyöz Çilem kimdir? İşte merak edilenler...

Show Tv’de yayınlanan gündüz kuşağının en etkili programlarından Kuaförüm Sensin’e yeni katılan iki yarışmacı olan Aytekin ve Çilem altınları kazanmaya çok yakınlar. Başarıları, iddiaları ve uyumları ile dikkatleri üzerlerine çeken ikili Show Tv izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem kimdir? Aytekin ve Çilem nerede çalışıyorlar? İşte ayrıntılar…

Kuaförüm Sensin Aytekin ve Çilem’den ilk başarı!

Kuaförüm Sensin gündüz kuşağında reytinglerde ilk 50’yi zorlayan bir program. Hatta Kuaförüm Sensin Star Tv izleyicileri için özel bir program olan Gerçeğin Peşinde’yi reytinglerde geçmeyi başarıyor.

Kuaförüm Sensin’in formatına göre her hafta bir yarışmacı grubu yarışmadan eleniyor ve yerine yeni bir grup geliyor. Aytekin ve Çilem de yarışmaya 16 Eylül 2019 Pazartesi günü dahil olan çiftlerden. Ve ilk günden oldukça iddialı olduklarını gösterdiler.

Kuaförüm Sensin Aytekin kimdir? (Kuaförim Sensin Aytekin Hamiş Kimdir?)

Aytekin Hamiş 27 yaşında olup genç yaşta kuaförlüğe başlamış biri. Evli olan Aytekin Hamiş bir de erkek çocuk babası. 14 yıllık kuaför olduğunu belirtiyor. Aslen Tekirdağlı olsa da Lüleburgaz’da yaşıyor. Aytekin Kuaförüm Sensin’e iddialı bir söylemle giriş yaptı. Tanışma evresinde, “Hissediyorum ki buranın kaderi artık değişecek,” dedi. Bu iddialı görüşe yarışmacılardan Bilal’in cevabı ise gecikmedi. Geçen hafta makyöz tarafıyla hayli başarılı olan Bilal “Onu benim makyözüm geçen hafta gösterdi,” diyerek net bir cevap verdi. Aytekin iddiasını sürdürdü. Hatta üstüne vazife olmayan sözler bile etti. Artık buranın en iyisi benim, der gibi jüriyi de karşısına alarak, “Bir jüri de burada benim. Bundan sonra size ben de puan vereceğim,” dedi. Bu sözleriyle Aytekin programda bulunan herkesi şaşırttı. Bu sözler Aytekin’in başına iş açabilir. Jüri tarafından daha fazla didiklenecektir.

Kuaförüm Sensin Çilem kimdir? (Kuaförim Sensin Çilem Bölür Kimdir?)

Kuaförüm Sensin Makyöz Çilem Bölür 8 yıllık makyöz. Make- Up artisti olan Çilem aslen Tekirdağlı olsa da Lüleburgaz’da yaşamakta ve yarışmaya da oradan katılmaktadır. Partneri Aytekin gibi oldukça iddialı bir şekilde yarışmaya dahil olmuş ilk günden yaptıklarıyla ses getirmiştir.

Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar