Kuruluş Osman 2. bölüm izle

Kuruluş Osman 2. bölüm izle
Kuruluş Osman 2. bölüm izle; İlk bölümüyle büyük ses getiren Kuruluş Osman 27 Kasım Çarşamba 2. yeni bölümüyle yayınlandı. Kuruluş Osman son bölüm tek parça izlemek için detaylar!

Kuruluş Osman 2. Bölüm izle; Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde çekimleri Atv'de devam eden Kuruluş Osman 2. yeni bölümüyle 27 Kasım Çarşamba izleyiciyle buluştu. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Bamsı Bey'in oğlu Aybars'ın Yorgopolos'un Türklerle kurduğu ilişkiden rahatsız olan şebeke tarafından öldürülmüş ve Osman'ın Aybars'ın katillerini bulabilmek için verdiği mücadeleye tanıtıklık etmiştik. Kuruluş Osman son bölüm ve tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

KURULUŞ OSMAN 2. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Yayınlanan ilk bölümüyle hem reyting listelerinde hem sosyal platformlarda adından söz ettirmeyi başaran Kuruluş Osman Çarşamba'nın en çok izlenen dizisi olmayı başardı bile. Dizinin 27 Kasım Çarşamba yayınlanan 2. bölümünü kaçıranlar veya tekrarını izlemek isteyen izleyiciler 'Kuruluş Osman 2. bölüm izle' araması yapıyorlar. Dizinin yayınlanan son bölümü izlemek için Atv'nin internet sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 2. BÖLÜM ÖZETİ

"Bastığımız yerler yurt, mazlumlara sığınak lık eden görklü bir devlet olacak"

Osman, Bamsı Bey'in oğlu Aybars'ın katillerini bulmak için harekete geçer. Aybars'ın ölümünden sorumlu olanların kalede bulunan bir grup olabileceğini düşünür ve hizlice kaleye girer. Kaledekilerden şüphelendiğini oradaki en güvendiği Kulucahisar Tekfur'u Yorgopolos'a anlatır ve bu yolda kendisine yardımcı olmasını ister. Osman'ın teklifini kabul eden Tefur'un cesedi anlaşmanın hemen ardında Osman'ın ayaklarının dibinde belirir. Katilleri yakalamak için harekete geçen Osman, bataklıktan kurtulması için yardımcı olan rahibelerle karşılaşır. Rahibelerin kim olduğunu bilmeyen Osman gerçek kimliklerini öğrenebilecek mi? Osman'ın peşinde olan Sofia ve Kalanoz amacına ulaşabilecek mi? Osman Kulucahisar Tekfur'u Yorgopolos'un katillerini yakalayabilecek mi? 

KURULUŞ OSMAN 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kuruluş Osman Konusu

Ertuğrul Gazi'nin oğlu olan Osman Bey Osmanlı tarihindeki ilk devletleşme çabalarını göstermiştir. Dizi 1281-1326 yılları arasında Osmanlı Beyliği'nde yaşanan konuları ele alır. Genç ve güçlü bir Bey olan Osman Bey sonrasında Osmanlı Devleti'nin kurucusu ilan edilecektir.

Seyirciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin devam serisi Kuruluş Osman hafta içi her gün saat 20:00'da Atv ekranında!

27-11-2019
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Tipik bir akrep burcu kadınıdır. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım b .. devamı..
Yorumlar