Kuzey Yıldızı İlk Aşk 29. Bölüm İzle!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 29. Bölüm İzle!
Kuzey Yıldızı ilk aşk 29. bölüm izle! Show TV'nin Cumartesi akşamları ekrana gelen dizisi Kuzey Yıldızı'nın 29. bölümü ile bu akşam sizlerle.

Kuzey Yıldızı 29. bölüm izle! Show TV'nin Süreç Film imzası taşıyan yapımı Kuzey Yıldızı son bölüm, tek parça olarak yayında. 13 Haziran Cumartesi akşamı ekrana gelen bölümü izlemek isteyen dizi severler, bölümü hangi adres üzerinden izleyebileceğini merak ediyor. Kuzey Yıldızı 29. bölüm izlemek için tüm detaylara haberin devamına göz atarak ulaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı 29. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

Kuzey Yıldızı 29. Bölümde Neler Olacak?

Kuzey Yıldızı 29. bölüm izle! Kuzey Yıldızı, Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen, Ecem Çalhan ve Burak Can'dan oluşan oyuncu kadrosuyla her Cumartesi akşamı Show TV'den ekrana geliyor. Sevilen dizinin son olarak 29. bölümü ekrana geldi. 29. bölüm televizyonda yayınlanmasının ardından Show TV resmi internet sitesi ve puhu TV'de yayınlandı. Bu adreslerden ilgili bölümü HD kalitede izleyebilme imkanına sahipsiniz. Hemen aşağıda sizinle paylaştığımız bağlantıya tıklayarak Kuzey Yıldızı'nın 29. bölümüne izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu Akşam yayınlanacak yeni bölümde, Kuzey ve Yıldız ilişkilerini düzeyli hale getirebilmek için gittikleri aile terapistinin önerisi ile yoga dersi almaya karar verirler. Bunun kararını aldıkları anda Yıldız ailesi ile birlikte yeniden yaylaya çıkar. Buu öğrenen Kuzey durur mu? Yıldız'ın peşinden yaylaya gider. Yıldız Kuzeye yine kök söktürür. Yoga ile düşüncelerinden vazgeçemeyeceğini söyler. Ormandan kestiği yakacakları Kuzey'in sırtına yükler. Dönerken Yıldız ağzından Kuzey'i sevdiğini kaçırınca  dünyalar Kuzey'in oluyor. 

Diğer taraftada Nahide Sefer'e aşerme bahaneler ile herşeyi yaptırır. Fırsat bu fırsat diyerek ne aklına gelirse ister. Sefer'de boş durmaz ve bebeği için elinden geleni yapar. Sefer yaylada arılarla uğraşırken arılar kovandan boşalır ve alerjisi olan Yıldız ve Kuzey'i sokar. Fakat yayla evinde tek bir iğne vardır. Arı alerjisinde nasibini hangisi alacaktır? Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 20:00'de Show TV'de. 

İyi Seyirler. . .

13-06-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar