Maraşlı 3. Bölüm İzle

Maraşlı 3. Bölüm İzle
25 Ocak Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 3. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 3. Bölüm İzle;  ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde çekimleri yapılan Maraşlı dizisinin 25 Ocak Pazartesi akşamı 3. yeni bölümü yayınlanacak. Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı dizi henüz yayın hayatında çok yeni. başlamasının üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen reyting sıralamasında pazartesi günü dizileri ile rekabet halinde ve bu günün yıldızı olarak devam edeceğe benziyor. 

Bu akşam ekrana gelecek bölümde neler yaşanacağı herkes tarafından merak ediliyor. Siz de Maraşlı dizisini izlemek istiyorsanız bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Maraşlı dizisinin 3. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli. Ayrıca Maraşlı dizisinin yeni bölüm özetine göz atmak için sayfayı aşağı kaydırın.

MARAŞLI 3. BÖLÜM İZLE

Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde İstanbulda çekilen ve başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı  Maraşlı 3. Bölüm ile bu akşam ATV ekranlarında izleyebilirsiniz. Birbirinden öenemli oyuncu ve prodüksiyon ekibi ile yoluna sağlam adımlar ile başlayan dizide 25 Ocak Pazartesi 3. bölüm canlı ve full Hd kalitesinde izlemeniz mümkün. Dizinin son bölümünü izlemek için yukarıdaki linki kullanmayı unutmayın. 

MARAŞLI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Maraşlı dizisinin bu akşam yayınlanacak 3. bölümünde Mahur'a kendisini öldürmek isteyenin ailesinden biri olduğunu söyleyen Maraşlı, Mahur'un içine şüphe tohumlarını atar. Maraşlı Mahur'u korumak ve Zeliş ile aralarındaki bağın kuvvetinden de etkilenerek beslediği duyguların yavaş yavaş farkına varmaya başlar. Mahur ise ailesinden gelecek bu darbeye hazır değildir ve kim olduğunu öğrenmek zorundadır. Bunun için harekete geçen Mahur Maraşlı ile birlikte hareket etmeleri gerektiğine inanmaktadır.

Savaş'ın tutklanması beklenirken Savaş tutuksuz yargılanma kararı ile serbest kalır. Artık ailedeki herkes hem Mahur hem dekendilerini korumalarının gerektiğini korku içinde farkına varırlar. Maraşlı Mahur'u ailesinden bile korumak için kimseye haber vermeden kendisine ait olan dağ evine getirir. Ailesi Savaş'ın salıverilmiş olması yüzünden Mahur'un kaybolduğunu düşünürek paniğe kapılır. 

25-01-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar