Maraşlı 8. Bölüm İzle

Maraşlı 8. Bölüm İzle
01 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 8. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 8. Bölüm İzle;  ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde çekimleri yapılan Maraşlı dizisinin 1 Mart Pazartesi akşamı 8 yeni bölümü yayınlanacak. Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı dizi henüz yayın hayatında çok yeni.Yayınlanmaya başladığı günden buyana reyting sıralamasında pazartesi günü dizileri ile rekabet halinde ve bu günün yıldızı olarak devam edeceğe benziyor. 

Bu akşam ekrana gelecek bölümde neler yaşanacağı herkes tarafından merak ediliyor. Siz de dizinin yeni bölümünü izlemek istiyorsanız bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Maraşlı dizisinin 8. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli. Ayrıca Maraşlı dizisinin yeni bölüm özetine göz atmak için sayfayı aşağı kaydırın.

MARAŞLI SON BÖLÜM FUL HD İZLE

Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde İstanbulda çekilen ve başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı  Maraşlı 8. Bölüm ile bu akşam ATV ekranlarında izleyebilirsiniz. Birbirinden öenemli oyuncu ve prodüksiyon ekibi ile yoluna sağlam adımlar ile başlayan dizide 1 Mart Pazartesi 8. bölüm canlı ve full Hd kalitesinde izlemeniz mümkün. Dizinin son bölümünü izlemek için yukarıdaki linki kullanmayı unutmayın. 

Bu akşam yepyeni bölüm ile ekrana gelecek olan dizi de Maraşlı yine tehlike altındadır. Savaş yüzünde büyük yanıklar oluşmuş haalde hastaneye kaldırırlır. Bulunduğu durum sebebiyle sinir krizi geçirir ve uyutulur. Gözlerini açtığında ise Maraşlı'yı bulun emri verir.  Maraşlı bu esna'da gözaltına alırınır ve sorgusu yapılır. Savaş intikam peşinde koşarken Maraşlı gidişat planını değiştirecektir.  Zeliş Maraşlı ile bir kelime bile etmez. Babasının yüzüne bakmamakta kararlıdır. Ancak babasına uzak durduğu kadar mahura yakın davranmakta onunla herşeyini paylaşmaktadır. Zeliş hastaneden çıktığında Maraşlıdan şüphelen Mahur, evinde delil arar. Heryeri alt üst eder ve buldukları karşısında yıkılır.  Mahur herşeyi bıırakıp yurtdışına gitmeye karar verir ama Maraşlı havalimanında durdurup aşkını ilan eder. 

01-03-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar