Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi

Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi
Atv’nin iddialı yapımı Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi. Gözleri ekranda Maraşlı dizisini bekleyen izleyici, dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak edip araştırıyor.

Birçok başarılı diziye ev sahipliği yapan Atv’nin iddialı yapımı Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi. Gözleri ekranda Maraşlı dizisini bekleyen izleyici, dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak edip araştırıyor. Alina Boz, Burak Deniz, Saygın Soysal’ın başrolü paylaştığı Maraşlı dizisinin teaser afişi yayınlandı. Şimdi detaylar

Maraşlı dizisinin ilk tanıtımı beğenildi

Yapımını ‘’Tims&B Productions ile Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Maraşlı dizisi uzun süredir hazırlandığı yayına çok yakında başlıyor. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı Atv'nin yeni dizisi “Maraşlı”nın ilk tanıtımı televizyon ve internette yayınlandı. Tanıtımda söylenen slogan dizinin nasıl bir eksende süreceğini işaret ediyor. “Cennetin kapısında sandım kendimi, içeri gireyim dedim. Meğerse cehenneme girmiş.”

Tanıtıma göre Maraşlı (Burak Deniz) ve Mahur (Alina Boz) eski bir sahafta tanışıyor. Maraşlı, kızıyla yaşadığı acı dolu günü sorgu odasında anlatıyor. Maraşlı ve Mahur ikilisinin aksiyon dolu sahneleri de tanıtımda yer aldı. Burak Deniz’in eski asker ‘Maraşlı’ karakterini canlandırdığı Maraşlı’da Alina Boz da fotoğraf sanatçısı ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor.

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Ethem Özışık’ın yazdığı, Arda Sarıgün’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Maraşlı dizisinde üstlendiği dizide Burak Deniz ve Alina Boz başrolü paylaşıyor. Dizide ayrıca Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik de görev yapıyor.

Maraşlı Dizisi Konusu Nedir?

Özel Kuvvetler’den istifa eden Maraşlı, sahaf dükkânı açmış ve eşi, kızıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Cesur ve yiğit biri olan Maraşlı, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışmaktadır. Kızı Zeliş’in vurulduğu gün hayatında bir dönüm noktası yaşanır. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamaz ve intikam hissiyle yaşar. Bir gün sahaf dükkânında otururken kitap arayan Mahur Türel ile tanışır. Ve o sırada kızı Zeliş vurulur. Mahur’ın hayatını kurtaran Maraşlı kızı Zeliş’e yetişemez ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Canlitv platformu olarak Maraşlı dizisiyle ilgili gelişmeleri takipçilerimize duyuracağız.

17-12-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar