Olgun Toker ve Selin Yenince Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinde

Olgun Toker ve Selin Yenince Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinde
NTC Medya tarafından hazırlıkları devam eden ve Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine Olgun Toker ve selin Yenince dahil oldu.

Şu günlerde hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni yapımlardan biri NTC Medya tarafından Tv 8 için hazırlanıyor. Annenin Sırrıdır Çocuk adını taşıyan bu proje kanalın yeni dizisi olacak ve yakında ekranlara gelecek. Müge Uğurlar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı yapımın yazar kadrosunu Makbule Kosef, Gülsev Karagöz ve Okan Başar Bahar oluşturuyor. Hazırlıkları prodüksiyon ve cast anlamında devam eden dizinin başrolünde başarılı oyuncular Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu rol alacak. Dizinin cast çalışması devam ederken iki sürpriz ismin Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle el sıkıştığı haberi sektörde konuşulmaya başlandı. Son zamanların flaş ismi başarılı oyuncu Olgun Toker ile yine son zamanların başarılı kadın oyuncusu selin Yenince’nin Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alacağı öğrenildi.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisine İki Sürpriz İsim

NTC Medya tarafından hazırlıkları sürdürülen ve yakında sete çıkacak olan Tv 8’in yeni dişisi Annenin Sırrıdır Çocuk için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin başrolünde Engin Öztürk ile İrem Helvacıoğlu rol alırken son olarak dizide rol alacağı öğrenilen Olgun Toker ve selin yenince isimleri sektörde sürpriz olarak değerlendirildi. Son zamanların başarılı oyuncusu Olgun Toker’in dizide yer alacak olması seyirciyi ve oyuncunun hayranlarını heyecanlandırdı. Son olarak Son Yaz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Çukur, Arıza dizilerindeki performansıyla göz doldurmuş ve sektörde geleceği parlak oyunculardan biri olarak gösterilmeye başlanmıştı. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin cast çalışmaları devam ederken dizinin bir an önce sete çıkması için azami gayret gösteriliyor.

Olgun Toker Kimdir?

Son olarak Son Yaz dizisinde rol alan başarılı ve genç oyuncu Olgun Toker 12 Mart 1986 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Olgun Toker daha sonra dizi ve filmlerde roller almaya başlamıştır. Oyuncunun rol aldığı üst düzey yapımlar arasında

·         Çukur

·         Arıza

·         Son Yaz

·         Saklı Hayatlar

·         Hükümet Kadın

·         Düğün Dernek

·         Küçük Esnaf

·         Yol Arkadaşım 2

·         Karadayı

·         Şeref Meselesi

·         Benim Adım Gültepe

·         Hayat Sırları

·         Tatlı Küçük Yalancılar

·         Bir Aile Hikayesi bulunmaktadır.

21-02-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar