Sıfırıncı Gün Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Sıfırıncı Gün Dizisinin Fragmanı Yayınlandı
Tv 8 ekranlarında yeni başlayacak dizilerden biri olan ve Acun Medya tarafından hazırlanan Sıfırıncı Gün Dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve bir süreden beri sektörde konuşulan ve merak edilen Sıfırıncı Gün Dizisinin çekimleri halen devam ediyor. Makedonya, Amerika Birleşik Devleri ve Türkiye’de devam eden çekimler sonunda dizinin ilk fragmanı yayıncı kanal Tv 8 ekranlarında yayınlandı. Acun Medya tarafından hazırlanan ve kadrosunda güçlü isimlerin yer aldığı dizinin yayınlanan ilk tanıtımında yayın tarihi verilmezken yakında ibaresi verildi. Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda edeceği açıklanan kanalın iddialı dizisi Tuzak’ın final yapmasıyla aynı anda yayına girmesi beklenen dizinin yayınlanan fragmanı oldukça beğenildi ve heyecan verici bulundu. Polisiye türünde ele alınan dizinin yayınlanan fragmanı seyirciyi meraka sürüklerken sektörden de takdir topladı. Yayınlanır yayınlanmaz binlerce izlenme alan fragman sonrası dizinin yayın tarihi daha da merak edilmeye başlandı.

İlk Fragman Geldi

Acun Medya tarafından hazırlanan ve Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Sıfırıncı Gün dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu Sıfırıncı Gün dizisi yeni başlayacak diziler arasında merakla beklenen listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Polisiye türündeki dizide uluslararası suç odaklarına karşı mücadele eden bir polisin meslek ve özel hayatını anlatan dizinin yayınlanan fragmanı da oldukça beğenildi. Aksiyon ve maceranın her an hissedildiği fragman sektörü heyecanlandırırken görsel yönden zenginliği ile de dikkatleri çekti. Seyircinin de merakla beklediği Sıfırıncı Gün dizisi çok yakında Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Sıfırıncı Gün Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

Tv 8 ekranlarında yeni başlayacak olan yeni dizi Sıfırıncı Gün uzun süredir bir hazırlık ve çekim sürecinin içindeydi. Yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu ve Acun Medya tarafından hazırlanan dizinin çekimleri halen değişik ülkelerde devam ediyor. Dizinin yayınlanan ilk fragmanıyla birlikte dizi daha da çok merak edilmeye başlandı. Kadrosunda oldukça başarılı ve ünlü isimlerin bulunduğu dizide rol alan oyuncular ve karakterleri ise şöyle

-          Engin Öztürk (Özgür)

-          Yiğit Özşener (Ejder)

-          Savaş Özdemir (Sırtlan)

-          Aybüke Pusat (Nisan)

-          Berk Cankat

-          Sarp Akkaya

-          Damla Colbay

-          Uğur Uzunel ve

-          Esra Ruşen

29-11-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar