Sadece Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Sadece Sen dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
Sadece Sen dizisi yaz aylarında FOX ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor.

Yavaş yavaş yaz aylarına doğru yaklaşıyoruz. Kanalların önemli dizileri yakın bir tarihte sezon arasına girecek ve yaz dizilerini ekranlarda görmeye başlayacağız. İşte o dizilerden bir tanesi de Sadece Sen dizisi olarak görünüyor. Sadece Sen dizisi FOX ekranlarının yaz ayında izleyicisine ulaştıracağı dizilerden bir tanesi. Dizinin yapımı üstlenen yapım şirketi ise daha önce FOX için Kayıtdışı dizisini yapan Karga Seven Yapım. Sadece Sen dizisinden bahsetmek gerekirse başrollerini Özge Gürel ve Ali Yağcı'nın üstlendiği bir romantik komedi dizisi. 

Sadece Sen dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapacak ki, biz kendisini daha önce 8. Gün ve Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi dizilerin yönetmen koltuğunda görmüştük. Diziyle ilgili şu bilgiyi de aktaralım. Sadece Sen dizisinin çekimleri Mayıs ayında başlayacak. Bunu göz önünde bulundurunca Sadece Sen dizisinin Haziran ya da Temmuz aylarında başlayacağını öngörebiliriz. 

Sadece Sen dizisi konusu

Sadece Sen dizisi Burak ve Selin karakterlerinin ilginç bir şekilde başlayan ilişkisini konu alacak. Bu iki karakter büyük hayallerle kendilerine daire satın alırlar. Ancak bilmedikleri şeyse ikisinin de aynı daireyi satın almasıdır. Böylece romantizm ve komedi rüzgarları estirecek Sadece Sen dizisi başlamış olacak. 

Sadece Sen dizisi oyuncu kadrosu

Sadece Sen dizisi başrollerinde Özge Gürel ve Ali Yağcı yer alıyor. Öykü Gürel, Selin karakterine can verecek. Ali Yağcı'yı ise Burak karakteriyle izleyeceğiz. Özge Gürel'i son birkaç yılda Kiraz Mevsimi ve Dolunay dizileriyle ekranlarda gördük. Ali Yağcı son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alıyordu. 

Özge Gürel kimdir?

5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Öykü Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nde okumuş ve oyuncu olmak için eğitimini yarıda bırakmıştır. Oyunculuk eğitimi almasının ardından Kızım Nerede, Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl, Medcezir, Kiraz Mevsimi, Yıldızlar Şahidim, Dolunay ve Börü dizilerinde rol aldı.

Ali Yağcı kimdir?

Ali Yağcı 1990 yılında Balıkesir'de doğdu. Eric Morris'ten oyunculu dersi almasının ardından Seviyor Sevmiyor, Adını Sen Koy ve Erkenci Kuş gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca reklamlarda yer almakta ve modellik yapmaktadır.

16-04-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar