TRT 1’in Yeni Dizisi Kara Tahta’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1’in Yeni Dizisi Kara Tahta’nın Yayın Tarihi Belli Oldu
TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır tanıtımları yayınlanan Kara Tahta dizisinin yayın tarihi belli oldu ve dizinin 1. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve geçtiğimiz haftalarda sete çıkarak çekimlere başlayan TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Kara Tahta’nın uzun süredir beklenen yayın tarihi sonunda belli oldu. Halen tanıtımları TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin büyük merakla beklediği dizinin yayın tarihi son yayınlanan fragmanla seyirciye duyuruldu. 1. Bölüm fragmanına yayın tarihi basılan ve başrolünde Miray Daner ile Furkan Andıç’ı buluşturan Kara Tahta’nın yayın tarihi olarak 30 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 belirlendi. Üs Yapım tarafından hazırlanan Kara Tahta’nın yayınlanan fragmanları sosyal medyada büyük ilgi görmüş ve dizinin yayın tarihi merakla beklenmeye başlanmıştı. Uzun zamandır Çarşamba akşamları boş olan kanalın böylece Çarşamba akşamlarını güçlü bir diziyle doldurmuş oldu.

Kara Tahta 1. Bölüm 30 Mart Çarşamba

Üs Yapım tarafından hazırlanan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Kara Tahta adlı dram dizisinin yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıdar gibi oyuncuların yer aldığı dizi uzun süredir bekleniyordu. Sonunda yayıncı kanal TRT 1 tarafından Kara Tahta’nın yayın tarihinin de basılı olduğu 1. Bölümünün yayın tarihi duyuruldu. Diziyi heyecanla bekleyen seyirciler dizinin önümüzdeki 30 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da yayınlanacağını duyunca oldukça heyecanlandı. Tanıtımları oldukça beğenilen dizinin ilk bölüm fragmanı da seyirciyi heyecanlandırdı.

Kara Tahta Konusu Ne?

Üs Yapım tarafından hazırlanan ve 30 Mart Çarşamba akşamı 1. Bölümüyle ekrana gelecek olan dram dizisi Kara Tahta’nın senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu dizide yarım kalmış bir aşk hikayesi konu edilecek. Atlas ve ırmak küçüklükten beri birbirlerini sevmektedirler. Ancak yaşanan olaylar Atlas’ı yaşadığı yerden uzaklaştırır. Aradan geçen yıllar sonrasında Atlas öğretmen olmuştur ve kendi okuduğu okula öğretmen olarak atanır. Atlas geri döndüğünde Irmak ile karşılaşır ve ikilinin arasında yarım kalan aşk ikiliyi geçmişle yüzleşmeye götürür. Peki Atlas ile Irmak geçmişleriyle yüzleşebilecek midir ve Atlas’ın kendi okuluna tayini bir tesadüf müdür yoksa tevafuk mu? Kara Tahta 30 Mart Çarşamba gününden itibaren her Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında.

23-03-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar