Ünlü Oyuncu Dilara Aksüyek'in Yeni Projesi Belli Oldu

Ünlü Oyuncu Dilara Aksüyek'in Yeni Projesi Belli Oldu
Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Baba dizisinde rol alan genç ve güzel oyuncu Dilara Aksüyek Cennet’in Çocukları dizisiyle el sıkıştı.

Son dönemin genç ve başarılı oyuncularından biri olan ve son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Baba dizisinde rol alan güzel oyuncu Dilara Aksüyek’in yeni yayın döneminde rol alacağı dizi belli oldu. Genç ve güzel oyuncu Dilara Aksüyek bir süreden beri Gold Film ile yeni sezonda rol alacağı dizi ile ilgili görüşmelerini sürdürüyordu. Sonunda taraflar her konuda anlaşmaya vardılar ve güzel oyuncu Dilara Aksüyek yeni yayın döneminde Gold Film imzası taşıyan ve TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Cennet’in Çocukları adlı dizide rol almak için yapım şirketi Gold Film ile el sıkıştı. Atike Hınçlıer tarafından kaleme alınan Yürek Çıkmazı adlı kitaptan dizi olarak uyarlanan Cennet’in Çocukları’nın hazırlıkları şu sıralar sürerken dizinin ay sonunda sete çıkması bekleniyor.  

Dilara Aksüyek Cennet’in Çocukları’nda

Gold Film tarafından şu sıralar hazırlıkları süren yeni dizilerden biri olan Cennet’in Çocukları’nın cast çalışmaları devam ediyor. Bir dram dizisi olacak olan ve yeni yayın döneminde TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan dizi başarılı yönetmen Serdar Gözelekli tarafından yönetilecek ve Vilmer Özçınar ve Ayla Hacıoğulları tarafından kaleme alınacak. TRT 1 ekranlarının iddialı yapımlarından olması beklenen dizinin cast çalışmaları devam ederken diziye katılan Dilara Aksüyek’in dizide Cennet’in (Ayça Bingöl) kızı Feride’ye hayat vereceği öğrenildi. Öbür taraftan dizinin bir başka usta oyuncusunun ise Mesut Akusta olduğu öğrenildi. Halen cast çalışmaları devam eden dizinin ay sonunda sete çıkması ve ekim ayı ortalarında da ekrana gelmesi bekleniyor.

Dilara Aksüyek Kimdir?

Son olarak geçtiğimiz sezon Show Tv ekranlarında yayınlanan Baba dizisinde rol alan ve son dönemin genç ve başarılı oyuncularından olan Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen oyuncu bunun için gerekli eğitimleri Müjdat gezen sanat merkezinde almış ve setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncu bugüne kadar Evlerden Biri, Merhamet, Kadim Dostum, Adı Mutluluk, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mahrumlar, İstanbullu Gelin, Arıza, Baş Belası, Baba, Ölüm Kime Yakışır adlı yapımlarda rol almıştır.

14-09-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar