Ünlü Oyuncu Fulya Zenginer Anne Oldu

Son dönemlerin başarılı oyuncularından biri olan güzel oyuncu Fulya Zenginer ilk kez annelik heyecanını tattı. Fulya Zenginer’in bir erkek bebeği dünyaya geldi.

Yargı Setinde Sürpriz Doğum Günü

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin setinde başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’na sürpriz doğum günü yapıldı.

Seray Sever Anne Oldu

Uzun zamandır çocuk sahibi olmak için çaba harcayan ünlü isim Seray Sever bugün ikizlerine kavuştu. Ünlü isim ikizlerin isimlerini de belirledi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebeği Kurt Efe dünyaya geldi

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ baba oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebeği Kurt Efe bu sabah dünyaya geldi. İşte detaylar…

Kadir Ezildi düğün salonu tutup doğum gününü kutladı! Sosyal medya yıkıldı

Ekranın sevilen ismi Kadir Ezildi'nin doğum günü partisi gündem oldu. Kadir Ezildi doğum gününde düğün salonu tutup Tarık Mengüç'ü sahneye çıkardı.

Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bir süre önce Leyla adını verdiği bebeğini kucağına almıştı. O anlara ait kareleri paylaşan Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı.

Tolga Yüce’den Cüneyt Arkın’a Sürpriz Doğum Günü Ziyareti

8 Eylül’de 84.yaşını kutlayacak olan ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’a sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Ünlü isim Tolga Yüce ünlü oyuncuyu evinde ziyaret etti.

Sultan Melikşah’ı Canlandıran Buğra Gülsoy’a Sette Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başrolü Buğra Gülsoy'a dizisi setinde doğum günü kutlaması yapıldı. Kutlamaya oyuncunun eşi ve oğlu da katıldı.

Mehmet Ali Erbil doğum gününü eski eşleriyle kutladı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil eski eşlerini aynı masada bir araya getirdi. Kaçış sendromu hastası olan Mehmet Ali Erbil doğum gününü eski eşleriyle kutladı.

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu’nun Doğum Gününü Kutladı: İyi ki Doğdun Sevgilim!

Usta oyuncu, dizilerin ve sinema filmlerinin vazgeçilmezi, bugünlerde Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan İmirzalıoğlu 45 yaşına girdi. İşte detaylar!

Fahriye Evcen’den Oğluna İlginç Doğum Günü Mesajı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 1 yaşına giren oğulları Karan’ın doğum günü yapıldı. Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan için duygusal bir mesaj yayınladı. İşte o mesaj!