Yıldız Oyuncu Hercai Dizisine Veda Etti

Yıldız Oyuncu Hercai Dizisine Veda Etti
Hercai dizisinde 50 bölüm boyunca rol alan küçük oyunculardan Gül Şadoğlu karakterini canlandıran Ebrar Alya Demirbilek diziye veda ediyor.

Atv ekranlarında seyirciyle buluşan ve bu sezon üçüncü sezonu olan Hercai’den beklenmedik bir ayrılık haberi geldi. Son üç sezondur ekranların en çok seyredilen yapımlarından biri olan ve seyircisinin büyük beğeni ve heyecanla takip ettiği aşk, töre ve intikam üçgeninde geçen dizide başladığı günden itibaren yer alan ve 50 bölümdür dizide yer alan küçük oyuncu Ebrar Alya Demirbilek’in diziden ayrılacağı öğrenildi. 50 bölüm boyunca dizide rol alan ve Gül Şadoğlu karakteriyle küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans gösteren ve bu performansıyla da en iyi genç oyuncu ödülünü alan küçük yıldız Ebrar Alya Demirbilek artık dizide yer almayacak. Bu ayrılığın ardından dizinin fenomenleri sosyal medya hesaplarından küçük yıldızın kararına üzüntülerini dile getiren paylaşımlarda bulundular.

Gül Şadoğlu Hercai’ye Veda Ediyor!

Atv ekranlarında seyirciyle buluşan Hercai dizisinde 50 bölümdür Gül Şadoğlu karakterini canlandıran ve oldukça başarılı bir performans ortaya koyan 8 yaşındaki küçük oyuncu Ebrar Alya Demirbilek’in diziye veda edeceği öğrenildi. En iyi genç oyuncu ödülünün de sahibi olan Ebrar Alya Demirbilek’in bu beklenmeyen ayrılığı dizi izleyicilerini üzerken küçük oyuncunun ayrılığının ardında okul hayatının olduğu öğrenildi. Mardin’de çekilen dizi sebebiyle sık sık bu şehre gitmek durumunda kalan Ebrar Alya Demirbilek’in bu çekimler sırasında okul hayatının oldukça aksadığı belirtildi. Henüz ilk okul çağında olan küçük oyuncunun okul hayatını daha fazla aksatmamak ve eğitimine sağlıklı bir şekilde devam etmek için ailesiyle birlikte bu kararı aldığı öğrenildi. Dizinin en başarılı küçük oyuncularından olan Gül Şadaoğlu karakterini canlandıran Ebrar’ın son olarak önümüzdeki bölümlerde dizide rol alacağı ve ardından diziyle veda edeceği öğrenildi.

Ebrar Demirbilek Kimdir?

Halen Atv ekranlarında seyirciyle buluşan Hercai dizisinde Gül Şadaoğlu karakterini canlandıran Ebrar Demirbilek 30 Eylül 2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 3 yaşından itibaren ekranlarda yer almaya başlayan küçük yıldız birçok dizi ve sinema ve reklam filmlerinde rol almıştır. Henüz 8 yaşında olan ve ilkokula devam eden Ebrar Demirbilek Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı, Vecihi Hür Kuş adlı yapımlarda rol almıştır.

29-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar