Zalim İstanbul 32. Bölüm izle

Zalim İstanbul 32. Bölüm izle
Başrolünde Fikret Kuşkan'ın olduğu sevilen dizi Zalim İstanbul yeni bölümüyle bu akşam ekranlarınızda olacak. İtirafların yaşanacağı Zalim İstanbul 32. Bölüm izle...

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul itiraflar ve ani gelişmelerle dolu yeni bölümüyle bu akşam yine heyecanla takip edilecek. Pazartesi akşamlarının vazgeçilemeyen dizilerinden olan Zalim İstanbul'da Agah'ın fenalaşması geceye damga vururken, yapılacak itiraflar tüm dengeleri bozacak. Antakya'dan İstanbul'a uzanan hikayenin ekrana aktarıldığı Zalim İstanbul bu haftaki bölümüyle yine çok konuşulacak. Kanal D'de bu akşam saat 20: 00'da yayınlanacak Zalim İstanbul 32. Bölüm izlemek için sizler için hazırladığımız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Zalim İstanbul 32. bölümde beklenmedik gelişmeler!

Avşar Film'den Şükrü Avşar'ın yapımcılığında çekilen Zalim İstanbul dizisi sezona iddialı giren ve başarılı bir şekilde yoluna devam eden dizilerden biri. Oyuncu kadrosunda, Agah karakteriyle Fikret Kuşkan, Seher karakteriyle Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, Bahar Şahin, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel, Gamze Demirbilek, Sveinç Kumaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta 32. bölümüyle ekranda olacak. Antakya'dan İstanbul'a uzanan bir hikayenin ekrana aktarıldığı Zalim İstanbul'un yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez var. Zalim İstanbul dizisinde, üç çocuğu ile Antakya'da yaşayan Seher'in dev bir şirket sahibi Agah Karaçay ile yollarının kesişmesiyle yaşanan olaylar ve herkesi farklı bir sınava sokacak gelişmeler her hafta başarılı bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Zalim İstanbul 32. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Zalim İstanbul 32. bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin bu akşamki 32. bölümünde Agah'ın fenalaşması herkesi telaşlandıracak. Agah'ın öğreneceği sır tüm planları bozacak. Ceren Şeniz'in olduğu otel odası görüntülerini Agah görecektir ve Şeniz ve Agah arasında geri dönülemez bir yolun başlangıcı olacaktır. Bu görüntüleri Ceren Cemre'ye de izletiyor ve Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Cemre yeni bir hayata başlamaya hazırlnırken, gelişmeler onu da derinden sarsmaktadır. Oya'nın ise planları işlemektedir. Oya bebeği köşke sokmayı başaracak fakat Ceren bebeğin kendi çocuğu olduğunu anlayabilecek mi? Tüm soruların cevabı bu akşam heyecan dolu Zalim İstanbul 32. Bölüm'de. İyi seyirler...

24-02-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

İlk ve ortaöğrenimini Giresun'da tamamlayan Caba, Üniversite hayatına Trabzon'da başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Bölümü'ne .. devamı..
Yorumlar