Zümrüdüanka Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık!

Zümrüdüanka Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık!
Fox Tv’nin başarılı yapımlarından ZümrüdüAnka sete indi ve yeni bölüm çekimlerine başladı. Ancak dizide beklenmedik bir gelişme ve ayrılık yaşandı. İşte detaylar!

Yeni yayın dönemine sayılı haftalar kala yeni başlayacak diziler ve daha önce yayınlanan ve sezon arası veren diziler tüm hızlarıyla hazırlık sürecini yaşıyorlar. Yeni sezonun kıran kırana geçeceği şimdiden tahmin edilirken diziler de bu yarışta geri kalmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru seyirciyle buluşan Zümrüdüanka dizisi de bu hazırlık yapan dizilerden biri. Geçtiğimiz günlerde sete inen ve yeni sezon çekimlerine başlayan dizi yine Fox Tv’nin en başarılı ve reytingi bıl dizilerinden biri olmaya aday gibi görünüyor. Dizinin çekimleri sürerken sette beklenmeyen bir aksilik yaşandığı bir anda dizinin sevenlerini telaşlandırdı. Diziye yeni katılan oyunculardan Sahra Şaş’ın rahatsızlı sebebiyle diziden ayrıldığı öğrenildi. İşte haberin detayları!

Zümrüdüanka Sete İndi!

Pastel Film tarafından Fox Tv için hazırlanan ve senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstlendiği ZümrüdüAnka dizisi yeni sezon için sete indi ve yeni bölüm çekimlerine başladı. Oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Ceren Yılmaz, İsmail Hacıoğlu, Hatice Aslan ve Selim Bayraktar gibi oyuncuların rol aldığı dizi yeni sezon hazırlıklarına devam ederken beklenmedik bir gelişme yaşadı. Diziye yeni katılan oyunculardan biri olan genç oyuncu Sahra Şaş’ın rahatsızlandığı öğrenildi. Oyuncunun daha önce tedavi olduğu mide rahatsızlığının tekrarlaması sebebiyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bu gelişme üzerine doktorlarında tavsiyesiyle Sahra Şaş’ın Zümrüdüanka’dan ayrıldığı öğrenildi. Pastel Film konuyla ilgili olarak “doktorunun yoğun çalışma temposu ve stresten kaçınması tavsiyesi üzerine ortak aldığımız karar ile Sahra Şaş ile yollarımızı üzülerek ayırmış bulunmaktayız. Pastel Film ailesi olarak kendisine acil şifalar diliyoruz, en yakın zamanda başka bir projede birlikte çalışmayı ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı. Bizde genç oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve en kısa zamanda yeni projelerde görmeyi umuyoruz.

Sahra Şaş Kimdir?

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sahra Şaş ilk orta ve lise eğitiminin ardından oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Daha sonra dizi ve filmlerde rol almaya başlayan güzel oyuncunun rol aldığı yapımlar şunlardır.

-       Bizim Hikaye

-       Martı

-       Kadın

-       Çoban Yıldızı

-       Kösem Sultan

-       Aşkın Dili Yok

-       Tatar Ramazan

24-07-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar