Şahmaran dizisinin yayın tarihi belli oldu

Şahmaran dizisi usta oyuncular Burak Deniz ile Serenay Sarıkaya’yı buluşturdu. İkilinin başrolleri paylaştığı aşk ve dram dizisi Şahmaran dizisi ne zaman yayınlanacak?

Kuş Uçuşu Dizisinden Büyük Başarı! Türkiye’de Top 10’da 1. Sırada, 40 Ülkede İlk 10’da

Birce Akalay’ın başrolünde yer aldığı Netflix’te yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinden büyük başarı! Türkiye’de dizi sıralamasında Top 10’da 1. Sırada, 40 ülkede ise ilk 10’da yer aldı

Cem Yılmaz'lı Erşan Kuneri'nin yeni sezon tarihi açıklandı

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Erşan Kuneri ilk sezonuyla dikkat çekmişti. Erşan Kuneri'nin yeni sezon tarihi de açıklandı.

‘Yakamoz S-245’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı ‘Yakamoz S-245’ dizi Netflix’te yayınlanacak. Bir denizaltı hikayesinin anlatıldığı dizisinin yayın tarihi belli oldu

Aşk Taktikleri’nden büyük başarı! 60 ülkede zirveye oynuyor

Aşk Taktikleri, beğeni toplamaya devam ediyor. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ı buluşturan Aşk Taktikleri'nin başarısı sınırları aştı. Aşk Taktikleri 60 ülkede zirveye oynuyor.

Bensu Soral Sinema Filmi İle Geri Dönüyor!

Bensu Soral’ın yeni projesi belli oldu. Sinema filmi ile geri dönen Soral, en son Cam Tavanlar dizisinde oynamıştı. Şimdi, Netflix’te yayınlanacak ‘Özel Ders’ filminde rol alacak.

Babamın Kemanı Drama Filmi Yayınlandı! Filmi İzleyenler Gözyaşlarını Tutamayacak

Engin Altan Düzyatan’ın ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştığı ‘Babamın Kemanı’ dram filmi 21 Ocak tarihinde Netflix’te yayınlandı. Filmi izleyenler gözyaşlarını tutamayacak.

Aşk Taktikleri Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu: 11 Şubat’ta Netflix’te

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde oynadığı Netflix’te yayınlanacak Aşk Taktikleri Filminin yayın tarihi belli oldu. Film Sevgililer günü öncesinde yayında…

İzlemeye doyamayacağınız 2019 yılının en iyi Netflix Dizileri

Dijital platform olan Netflixte izlemeye doyamayacağınız en iyi dizilerden bir kesit sunalım. Bu dizilerden bazıları sona ererken bazıları önümüzdeki yıl da devam edecek.