Acun Ilıcalı satın alacağı futbol kulübünü duyurdu

Muhabirlikten başladığı kariyerinde sunuculuk ve medya patronluğu bulunan Acun Ilıcalı spor dünyasında da söz sahibi olmaya hazırlanıyor.

O Ses Türkiye’de Yeni Jüri Üyesi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarının en başarılı yapımlarından O Ses Türkiye sonunda aradığı jüri üyesini buldu. Peki Hadise'den boşalan koltuğa hangi ünlü isim oldu?

Acun Ilıcalı'nın oynadığı film yıllar sonra ortaya çıktı!

Muhabir olarak kariyerine başlayan, sonrasında Medya patronu haline gelen Acun Ilıcalı'nın hiç bilinmeyen bir yönü herkesi şaşırttı. Rol aldığı film yıllar sonra ortaya çıktı. 

Acun Ilıcalı’dan Leyla İle Mecnun Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde yeniden yayınlanmaya başlayan efsane dizi Leyla ile Mecnun’un gösterdiği başarıdan dolayı Acun Ilıcalı bir paylaşımda bulundu.

Haluk Levent O Ses Türkiye’ye Katılacak mı?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin Hadise’den boşalan Jüri üyeliği koltuğuna ünlü şarkıcı Haluk Levent mi oturacak?

"O Ses Türkiye" için ünlü isme teklif! 

Birbirinden yetenekli insanları yarıştırarak tanınmalarını sağlayan O Ses Türkiye programında görev alacak jüri üyeleri belli oluyor. Hadise'nin yerine Haluk Levent mi geliyor?

Zuhal Topal Tv 8’de

Mahkemelik olan ve kavgalarıyla yayıncılık sektöründe çok konuşulan iki isim Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal anlaştı. Zuhal Topal Tv 8’de program yapacak.

4 kızı olan Acun Ilıcalı beşinci kez baba mı oluyor?

Kendisinden tam 30 yaş küçük olan Ayça Çağla Altunkaya ile evlenen ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın 5. kez baba olacağı iddiası sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı Meryem Uzerli ile anlaştı Hangi projede yer alacak?

Ünlü oyuncuyu sonunda ikna etmeyi başaran Acun Ilıcalı, Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan Meryem Uzerli ile 2014 yılından beri çalışmak istiyordu. Meryem Uzerli, jüri üyesi olacak.

Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?

Yangınlar nedeniyle mağdur olanlar için Haluk Levent ve Ahbap Platformu yardımlara aracılık yaptı. Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu? Haluk Levent tek tek açıkladı.

Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine 5 milyon TL'lik yardım

Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine 5 milyon TL'lik yardım. Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine yardım. Acun Ilıcalı Manavgat yardımı.

Acun Ilıcalı'dan şok eden Şeyma Subaşı itirafı!

Acun Ilıcalı'dan şok eden Şeyma Subaşı itirafı! Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı hakkında konuştu. Şeyma Subaşı sevgilisi ile barıştı mı?

Acun'dan Çağla Altunkaya açıklaması Yaş farkını pozitife çeviriyoruz

Hürriyet'ten Orkun Ün'e röportaj veren Acun Ilıcalı, aradan geçen iki yılı özetlerken gözlerinden okunan mutluluğun kaynağı olarak eşi Çağla Altunkaya'yı gösterğyor.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na ödediği nafaka hakkında ne söyledi?

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'ya ödediği nafaka miktarı çok konuşulmuştu. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın ödenen nafaka hakkında nasıl davrandığını açıkladı.

Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı paylaşımı olay oldu

Hayat tarzıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı paylaşımı olay oldu. Paylaşıma yorum yağdı…

Şeyma Subaşı’ndan kötü haber Evlenecekken ayrıldılar

Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı’nın üstünden felaket bulutları ir türlü gitmiyor. Ünlü manken Şeyma Subaşı o günden beri aradığı huzuru ve sükûneti bir türlü bulamadı

Şeyma Subaşı hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü

Yaşadığı çalkantılarla tartışmalara konu olan Şeyma Subaşı'nın aksilikler peşini bir türlü bırakmıyor. Bebeğini kaybeden Subaşı'nın evliliği tehlikede mi?

Şeyma Subaşı'ndan acı haber!

Şeyma Subaşı'ndan acı haber! Şeyma Subaşı hamile mi? Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı sevgilisi kimdir? Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı'ndan şok itiraf! Şeyma Subaşı hamile mi?

Şeyma Subaşı'ndan şok itiraf! Şeyma Subaşı hamile mi? Şeyma Subaşı sevgilisinden hamile. Şeyma Subaşı evleniyor mu? Şeyma Subaşı sevgilisi kim?

Erkan Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden neden ayrıldı?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından Kırmızı Oda dizisine veda ettiğini duyurdu. Erkan Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden neden ayrıldı?