Atatürk’ün annesini canlandıracak isim belli oldu

Aras Bulut İynemli'nin Atatürk'ü canlandıracağı merakla beklenen projede cast çalışmaları devam ediyor. Atatürk’ün annesini canlandıracak isim de belli oldu.

Disney Plus için hazırlanan yerli yapımlar hangileri?

Türkiye'deki yayın tarihi açıklanan Disney Plus ünlü isimlerle anlaşma sağladı. Disney Plus iddialı yerli yapımlarla Türkiye'de yayına başlayacak. İşte o projeler…

Disney Plus’ın yayın tarihi ve ücreti açıklandı

Güçlü isimlerle anlaşma yapan Disney Plus'ın Türkiye'de yayına başlayacağı tarih açıklandı. Disney Plus’ın yayın tarihi ve aylık ücretinin ne kadar olacağı belli oldu.

Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni projesi belli oldu! O dizide başrol oynayacak

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu yeni bir proje ile seyirci karşısına çıkacak. Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni projesi belli oldu! Kaygılaroğlu hangi dizide başrol oynayacak?

Çukur 116. bölüm izle

Fenomen dizi Çukur yine çok konuşulacak bir bölümle bu akşam ekranda olacak. Çukur yeni bölümde neler olacak? Heyecan dolu Çukur 116. bölüm izle!

Çukur dizisinde Seher karakterini canlandıracak isim belli oldu

Ekranların fenomen dizisi Çukur'a yeni bir oyuncu daha katıldı. Çukur dizisinde Seher karakterini canlandıracak isim belli oldu. İşte o isim…

Çukur setinde kutlama!

Ekranların fenomen dizisi Çukur setinde bu hafta kutlama vardı. Reyting rekortmeni olan Çukur yeni sezonda da aynı başarıyı sürdürürken Çukur ekibi bakın neyin kutladı?

Çukur'da şok ayrılık!

Ekranların son dönemlerde en çok izlenen dizisi olan Çukur yeni sezona da bomba gibi giriyor. Fenomen dizi Çukur'da yaşanan ayrılık ise dizinin hayranlarını üzecek!