Atatürk dizisine sürpriz isim!

Aras Bulut İynemli ve Emma Watson'ın başrolünü paylaştığı Atatürk dizisinin kadrosu La Casa de Paple’in yıldızının katılımıyla adeta yıldızlar karmasına döndü

Oyuncu Beral Kotan İki Dizinin Birden Kadrosuna Katıldı

Genç oyuncu Beral Kotan bu sezon iki diziyle birden seyircinin karşısında yer alacak. Oyuncu Atatürk dizisi ve Bir Küçük Günışığı adlı dizide rol alacak.

Atatürk Dizisine Bir Flaş Oyuncu Daha Katıldı

Disney +’da 2023 yılında yayınlanacak olan ve toplam 7 bölümden oluşacak Atatürk Dizisinin kadrosuna son dönemin başarılı ve güzel oyuncusu Esra Bilgiç de dahil oldu.

‘Atatürk’ Dizisinde Enver Paşayı Canlandıracak İsim Belli Oldu!

Disney Plus Türkiye için Ulu Önder Atatürk’ün hayatının dizi olarak çekileceği ‘Atatürk’ dizisinde Enver Paşayı oynayacak isimde de belli oldu. Enver Paşayı kim canlandıracak?

Atatürk Dizisinde Atatürk'ün Kız Kardeşi Makbule Hanım’ı Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

Disney Plus'ta yayınlanacak olan Aras Bulut İynemli'nin Atatürk'ü canlandıracağı dizide Atatürk'ün Kız Kardeşi Makbule Hanım’ı güzel oyuncu Sahra Şaş canlandıracak.

Atatürk’ün annesini canlandıracak isim belli oldu

Aras Bulut İynemli'nin Atatürk'ü canlandıracağı merakla beklenen projede cast çalışmaları devam ediyor. Atatürk’ün annesini canlandıracak isim de belli oldu.

Emma Watson ‘Atatürk’ Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!

Disney Plus’ın merakla beklenen, başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı ‘Atatürk’ dizisine partner olarak Hollywood yıldızı İngiliz oyuncu Emma Watson dahil oluyor.