Dolunay dizisinin yayın günü değişti!

Dolunay dizisinin yayın günü değişti! Star Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayıp yeni sezonda da devam eden dolunay dizisinin yayın günü değişti. Dizi bundan böyle salı akşamları değil de pazar akşamları yayında olacak.

Ateşböceği dizisinden kötü haber geldi

Yaz sezonuna bombe gibi bir giriş yapan Ateşböceği dizisinden kötü haber geldi. Yayınlanmaya başladığı andan itibaren oldukça sevilen dizi yeni sezonun başlaması ile kan kaybetmeye başladı. Ve kötü haber geldi.

Ateşböceği dizisinde bomba değişiklik!

Star TV'nin sevilen dizisi Ateşböceği'nin yayın günü değişti. Ateşböceği artık Pazar günleri sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte Aslı ve patronu Barış arasındaki çekişmeli aşkın konu alındığı dizi ile ilgili detaylar...

Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının başarılı dizisi Ateşböceği yeni bölüm fragmanı yayınlanlandı. Peki Ateşböceği dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Aslı ile Barış'ın yakınlaşması her geçen gün aşklarına aşk katıyor.

10 Ağustos Perşembe günü yayın akışı | Star tv izle

Bu akşam televizyonda hangi kanalı izleyeceğinize karar veremediniz mi? Peki bu akşam hangi dizilerin yayınlanacağını biliyor musunuz? İşte sizin için hazırladığımız Perşembe günü yayın akışı listesi ve diziler ile ilgili tüm ayrıntılar.

Ateşböceği dizisinde Aslı ile Barış neden kaçıyorlar?

Star Tv'nin sevilen dizisi Ateşböceği'nin yeni bölümünde neler yaşanacak? Barış ile Aslı'nın arası düzelecek mi? Aslı ile Barış kimden kaçıyor? İşte Star Tv'nin sevilen dizisi Ateşböceği dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar.

Star Tv canlı izle | Salı günü yayın akışı listesi

Salı akşamları televizyonda ne izlemek istediğinize karar veremediniz mi? Evet doğru yerdesiniz. En heyecanlı yaz dizilerinin bulunduğu yayın akışı listemizi mutlaka gözden geçiriniz. İşte Salı günü yayın akışı listesi.

03 Ağustos Perşembe günü yayın akışı listesinde neler var?

Bu akşam televizyonda hangi kanalı izleyeceğinize karar verdiniz mi? Bu akşam ki diziniz Kanatsız Kuşlar mı, Ateşböceği mi? Yoksa hala ne izleyeceğinize karar vermediniz mi? Sizin için hazırladığımız yayın akışı listesini gözden geçirebilirsiniz.

Ateşböceği 6. bölüm izle! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Heyecanla beklenen Ateşböceği 6. bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Peki Ateşböceği dizisinde neler yaşanacak? Ateşböceği ile Barış yüzleşecek mi? İşte Ateşböceği yeni bölüm ile ilgili tüm ayrıntılar.

Atv canlı izle | Perşembe günü yayın akışı listesi

Bu akşam televizyonda hangi kanalı izleyeceksiniz? Bu akşam ki diziniz Kanatsız Kuşlar mı, Ateşböceği mi? Yoksa hala ne izleyeceğinize karar vermediniz mi? Bu akşam ki dizileri sizin için hazırladığımız yayın akışı listesini gözden geçirebilirsiniz.

Star tv canlı izle | Perşembe günü yayın akışı listesi

Perşembe günü yayınlanan yaz dizileri arasında hangisinin izleyeceksiniz? Star tv Perşembe canlı televizyon izle. İşte en çok sevilen yaz sezonu dizi ve programların yayın akışı listesi. Show tv canlı izle.

Ateş Böceği dizisinde üzücü gelişme

Yaz dönemi dizilerinden Ateş Böceği dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşandı. İlk bölümünde itibaren beğenilerek takip edilen Ateş Böceği dizisinin reyting sıralamasında bu hafta gerilediğini görüyoruz.

Star TV canlı izle! Bu akşam Ateşböceği var mı?

Yaz sezonunda Perşembe günleri hangi dizi ve programların olduğunu merak ediyor musunuz? Bu akşam televizyonda hangi diziler var? Bu akşam Ateşböceği dizisinde neler yaşanacak? İşte Perşembe günü dizi ve programları.

Sizce hangi yaz dizileri yeni sezonda da devam edecek?

Yaz sezonu dizilerinden hangileri yeni sezonda ekranlarda olacak? Hangi dizi yeni sezonda devam edecek? Şevkat Yerimdar bitecek mi? Kalp Atışı yeni sezonda devam edecek mi? İşte yaz sezonu dizileri ile ilgili tüm detaylar.