Ünlü Oyuncu Ayşegül Çınar İçin Mahkeme Kararı Belli Oldu

Uyuşturucu madde ile yakalanan genç oyuncu Ayşegül Çınar hakkında başlatılan soruşturma neticelendi. Peki mahkeme ünlü isim hakkında ne karar verdi?

Oyuncu Ayşegül Çınar'a hapis şoku!

Ayşegül Çınar, arkadaşlarıyla birlikte Beyoğlu'nda bir otelin restoranına yemeğe gitmiş ve kavga çıkartmıştı. 12 kişinin yaralandığı kavgada soruşturma tamamlandı.

Oyuncu Ayşegül Çınar polise kafa mı attı?

Oyuncu Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu Beyoğlu'nda olaylı bir gece yaşamıştı. Gözaltına alınan Ayşegül Çınar'ın ise polise kafa attığı iddia edildi.

Uyuşturucuyla Yakalanan Oyuncu Ayşegül Çınar İlk Kez Konuştu

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ile yakalanana ve adli kontrol şartıyla serbest kalan ancak davası devam eden oyuncu Ayşegül Çınar olayla ilgili ilk kez konuştu.

Tutuklanan Ayşegül Çınar’ın sevgilisi de tutuklandı

Normalleşmeyle birlikte Ayşegül Çınar soluğu eğlence merkezinde aldı. Dönüşte Etiler'deki evine giderken uygulamaya takılan Ayşegül Çınar’ın otomobilinde uyuşturucu bulundu

Genç Oyuncu Gözaltına Alındı

Bir dönem Yasak Elma dizisinde Lila karakterini de canlandıran güzel oyuncu Ayşegül Çınar uyuşturucu madde bulundurma iddiasıyla gözaltına alındı.

Yasak Elma’nın Lila’sı Ayşegül Çınar “Sevgilim Beni Öldürecek” Diye Polis Çağırdı! 

Bir dönem Yasak elma dizisinde Lila karakteri olarak seyirciyle buluşan güzel oyuncu Ayşegül Çınar sevgilisiyle ilgili inanılmaz bir iddiada bulundu. Detaylar haberimizde!

Yasak Elma'nın Lila'sı Ayşegül Çınar Afilli Aşk dizisinde!

Geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıran oyuncu Ayşegül Çınar Kanal D dizisi Afilli Aşk ta! Çınar kadrosuna katıldığı dizide hangi rolü canlandıracak?

O oyuncu da Yasak Elma dizisine veda etti!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma oyuncu kadrosuna bir isim daha veda etti. Yeni sezonda hangi isimler Yasak Elma'da yer almayacak?