Yasin Obuz'dan Bahar Candan'a ifşa tepkisi!

Bahar Candan, gündemden düşünce ilginç bir yol izledi. Yalnızlıktan şikayet etti. 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını duyurdu

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu!

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu! Bahar Candan'ın maaşlı arkadaşı kim? Bahar Candan arkadaş arıyor. Bahar candan kimdir?

Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı!

Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı! Bahar Candan saldırıya uğradı. Bahar Candan'dan saldırı açıklaması.

Bahar Candan saldırıya uğradı! İşte son durumu

Bahar Candan saldırıya uğradı! Bahar Candan, tekme tokat saldırıya uğradı. Bahar Candan hastanelik oldu. Bahar Candan son durumu.

Bahar Candan saldırıya uğradı!

Bahar Candan saldırıya uğradı! Bahar Candan, tekme tokat saldırıya uğradı. Bahar Candan hastanelik oldu. Bahar Candan son durumu.

Nihal Candan Survivor'a mı katılıyor?

Acun Medya'nın gözde programı Survivor'a sürpriz bir isim mi katılıyor? Eski yarışmacı Nihal Candan bu seneki Türkiye-Yunanistan mücadelesinde yer alacak mı?

Bahar Candan'ın yaptığı paylaşım ortalığı karıştıracak

Bahar Candan Murat Boz ile öyle bir paylaşım yaptı ki. Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde Murat Boz ile aynı eğlenmiş bunun ardından Aslı Enver ile Murat Boz'un ayrılmasına neden olmuştu. Bahar Candan, son bombayı patlattı.

Bahar Candan'dan açıklama geldi |Murat Boz şimdi ne yapacak?

Geçtiğimiz hafta Murat Boz ve Eser Yenenler ile La Boom'da buluşan Bahar ve Nihal Candan kardeşler, daha sonra Eser Yenenler'in Levazım'daki villasına gittikleri öğrenilmişti. Çıkan haberler sonrasında Bahar-Nihan Candan kardeşler konuştu.