Bergen filmine Halil Serbest tarafından dava açıldı

Yoğun ilgiyle izlenen Bergen filmi için Halil Serbest harekete geçti. Şarkıcı Bergen'in katili Halil Serbest, filmin yapımcılarına maddi-manevi tazminat davası açtı.

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filminin sırrını anlattı

4.094.043 izleyiciye 120.218.567 liralık hasılata ulaşan Bergen filmi Recep İvedik 5 filmini geçerek yeni rekorun sahibi oldu Başarının sırrını Bergen filminin oyuncuları anlattı

Farah Zeynep Abdullah başrolünde oynadığı Bergen filmini anlattı

'Acıların kadını' olarak anılan Belgin Sarılmışer’in hayatı nihayet çekilebildi Sanatçıyı canlandıran Farah Zeynep Abdullah, yaşadıklarını Box Office Türkiye’ye anlattı

Vizyona giren Bergen filminden tarihi rekorlar!

Şarkıcı Bergen’in çile dolu hayatını konu alan Bergen filmi maceralı bir süreçten sonra vizyona girdi. Her şeye rağmen çekilen ve vizyona giren Bergen filmi rekorlar kırdı

Farah Zeynep Abdullah Bergen filmine ortak oldu

Merakla beklenen Bergen filminin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Bergen filminin başrolü Farah Zeynep Abdullah ise Bergen filmine yapım ortağı oldu.

Bergen Filmi’nin Çekimleri Sonunda Başladı!

80’li yıların ünlü ismi şarkıcı Bergen’in hayatını ve sanat yaşamını anlatacak Bergen Filmi için bugün set başı yapıldı ve çekimler başladı

Masumlar Apartmanı'ndan ayrılan Farah Zeynep Abdullah hangi diziye katılıyor?

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı ikinci sezonunda da ilgi görüyor. Dizinin geçen sezon final bölümünde veda eden ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah için yeni projesi merak ediliyor.

Bergen Filmine Üç Ünlü İsim Katıldı

Son zamanlarda peş peşe oyuncularla anlaşmaya varan ve merakla beklenmeye başlanan Bergen Filmi’nin castına yeni isimler eklendi.

Bergen Filminin Castı Netleşiyor

Uzun süredir hazırlıkları süren ve sinemaseverler tarafından heyecanla beklenen Bergen Filmi’nin oyuncu kadrosu sonunda tamamlandı. Dizi 14Ekimde sete çıkacak.

Bergen Filminde Bergen’in Eşini Canlandıracak İsim Belli Oldu

Acıların kadını Bergen’in hayatını anlatacak olan Bergen Filmi için Bergen’in eşini ve aynı zamanda katilini canlandıracak isim bulundu.