Ünlü oyuncu Burak Çelik'i yeni dizisi belli oldu

Son olarak Senden Daha Güzel dzisinde rol alan ünlü isimlerden Burak Çelik’in yeni dizisi belli oldu. Oyuncu Ben Bu Cihana Sığmazam ile el sıkıştı.

Senden Daha Güzel Dizisini İzleyenler Fazla Kastan Rahatsız Oldu! Can Yaman Benzetmesi

Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrolünde olduğu Senden Daha Güzel dizisini ilk bölümden itibaren izleyen izleyici fazla kastan rahatsız oldu. Burak Çelik, Can Yaman’a benzetildi

Fox Tv dizisi Senden Daha Güzel başlıyor

Yaz aylarında Fox Tv’de yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda  Deniz Koloş oturuyor Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Senden Daha Güzel” Gaziantep ve İstanbul’da çekiliyor

Senden Daha Güzel Dizisinin Oyuncu Kadrosu Tamamlandı. Dizide Kim Kimdir?

Fox Tv'de ekrana gelecek Senden Daha Güzel adlı yaz dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Peki dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandıracak? İşte cevabı!

Senden Daha Güzel'de Cemre Baysel'in Partneri Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Senden Daha Güzel adlı dizide yer alacak kadın başrol Cemre Baysel'in partneri erkek başrol oyuncu belli oldu.

Kuruluş Osman’ın Göktuğ’u Burak Çelik Diziden Ayrıldı mı?

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinde Göktuğ karakterini canlandıran Burak Çelik diziyle yollarını ayırıyor.

Kuruluş Osman Korgan (Burak Çelik) Kimdir?

Yeni yeni karakterleri kadrosuna katan Kuruluş Osman zirveye iyice yerleşti. Diziseverler Kuruluş Osman dizisine Korgan karakteriyle katılan Burak Çelik kimdir?

Kuruluş Osman’a Bomba Bir İsim Daha Katıldı!

Atv'de ekrana gelen ve Çarşamba akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman'a oyuncu takviyesi. Dizinin yeni hikayesinde rol alacak ünlü oyuncu kim? İşte detaylar!

Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan (Burak Çelik) kimdir?

Star Tv'nin ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizisi Sevgili Geçmiş, oyuncu kadrosuyla da çok konuşulanlar arasında. Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan (Burak Çelik) kimdir?