Çağla Şikel'den kötü haber! Sosyal medyada açıkladı

Çağla Şikel'den kötü haber! Sosyal medyada açıkladı. Çağla Şikel elini kırdı. Çağla Şikel anneler günü paylaşımı. Çağla Şikel kimdir?

Cennet Mahallesinin Ayşe'sini görenler inanamıyor!

Bir zamanların fenomen dizisi Cennet Mahallesi'nde Ayşe karakteriyle rol alan Belemir Temizsoy'un şimdiki hali görenleri şoke etti.

Efsane dizi Çılgın Bediş geri dönüyor!

90'lı yıllara damgasını vurmuş dizi Çılgın Bediş geri dönüyor. Bir çok eski dizinin yeni uyarlamasının ardından gelen ısrarlar üzerine Çılgın Bediş'in de yeniden çekileceği müjdesi geldi. İşte ayrıntılar..

Cennet Mahallesi'nin adı değişti Aşk-ı Roman oldu!

Eski zamanların kahkaha tufanı komedi dizisi Cennet Mahallesi yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni versiyonu ile yayınlanacak olan dizinin adı değişti. Yeni bölümleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanan dizinin adı Aşk-ı Roman oldu.

Bir dizi daha geri dönüyor!

90'lı yıllarda reytin rekorları kıran dizi olarak hatırlanan dizi geri dönüyor. Güncellenen konsepti ile geri dönmeye hazırlanan Mahallenin Muhtarları dizisinde hangi oyuncular yer alacak? Mahallenin Muhtarları dizisi ne zaman başlayacak?

Gelin adayı Solmaz, o dizinin başrolünde oynayacak

Show Tv ekranlarında yayınlanan 'Evleneceksen Gel' adlı programda yaptığı danslarla ünlü olan Solmaz, başrol oyunculuğu yapacak. Solmaz, hangi dizide oynayacak? Solmaz ile Kaan oyunculuğa mı başlıyor?

Türk Malı'ndan sonra Cennet Mahallesi'de geri dönüyor!

Bir zamanlar kahkaha tufanları yaşatan Türk Malı dizisinin geri döneceğini duymuştuk. Türk Malı'nın ardından bir güzel haber daha geldi. Evlerimize neşe getiren Cennet Mahallesi'de yenilenen kadrosu ile ekranlara geri dönüyor.

Alişan ve Çağla Şikel'den yeni dizi müjdesi geldi!

Daha önce Cennet Mahallesi'nde Çağla Şikel ile birlikte başrolleri paylaşan Alişan, önemli müjdeyi verdi. Alişan yeni dizi müjdesini verdi. Alişan ile Çağla Şikel'in birlikte rol alacağı dizi ne zaman yayınlanacak?