Ceren Moray Erken Final Yapan Yalancılar ve Mumları Hakkında Konuştu

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve ancak 5. Bölümde erken final yapan Yalancılar ve Mumları’nın usta oyuncusu Ceren Moray dizinin final yapmasıyla ilgili konuştu!

Yalancılar ve Mumları Dizisinde Mantık Hataları Dikkatlerden Kaçmadı

Fox TV'nin Yalancılar ve Mumları dizisi büyük bir beklenti ile kısa süre önce seyirci karşısına çıkmıştı. Dizi de yapılan mantık hataları art arda geldi.

Ceren Moray'dan Tamer Karadağlı'ya bomba sözler!

58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ödülünü almak için sahneye çağrılan Nihal Yalçın ile ona ödülünü veren Tamer Karadağlı arasındaki diyalog tartışmalara yol açtı

Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde 4 kadın oyuncu başrolde

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Yalancılar ve Mumları'nda 4 başarılı kadın oyuncu başrol olarak yer alıyor. Yeni dizi Yalancılar ve Mumları dizisinde hangi oyuncular var?

Yalancı ve Mumları’nın Başrol Oyuncuları Belli Oldu

Medyapım tarafından Türkiye’ye uyarlanan dizilerden biri olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Yalancı ve Mumları’nın başrol oyuncuları belli oldu.

Olağan Şüpheliler dizisi çekimlere başladı

Acun Ilıcalı’nın dijital kanalda faaliyet gösteren Exxen kanalında eşlerini öldüren 3 kadının ilginç hikayelerini anlatacak olan dizi “Olağan Şüpheliler” çekimlere başladı

Öğretmen 9. Bölüm izle (Final)

Öğretmen dizisi bu akşam final bölümüyle ekrana geliyor. İzleyiciyle 9. bölümde vedalaşacak Öğretmen dizisi, son bölümüyle duygusal anlar yaşatacak. Öğretmen 9. Bölüm izle (Final)

Öğretmen dizisinin Zeynep'i Ceren Moray'dan sevindiren paylaşım!

Öğretmen dizisi sezona güzel bir başlangıç yapmış fakat pandemi sebebiyle çekimlerine ara verilmişti. Yeni sezona hazırlanan dizinin oyuncusu Ceren Moray'dan sevindiren paylaşım!

Öğretmen dizisinin sete ne zaman çıkacağı belli oldu!

İlker Kaleli ve Ceren Moray'ın başrollerde olduğu Öğretmen dizisi koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerine ara vermişti. Öğretmen dizisinin sete ne zaman çıkacağı belli oldu!

İlker Kaleli ve Ceren Moray aynı dizide buluşuyor

MedYapım’ın yeni bir proje hazırlığında olduğu bildirildi. Adı Öğretmen olarak belirlenen dizide usta oyuncular İlker Kaleli ve Ceren Moray buluşuyor.