CanlıTV Blog

Yemin dizisi nerede çekiliyor?

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Yemin nerede çekiliyor? Dizinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor?

2019 yılında final yapacak diziler

Her hafta onlarca dizi milyonlarca seyirci tarafından ilgiyle takip ediliyor. Peki 2019'da hangi diziler final yapacak? 2019 yılında final yapacak dizileri sizler için derledik.

Nöbet dizisinin afişi yayınlandı

Yakında Show TV'de yayınlanacak Nöbet dizisinin afişi yayınlandı. Nöbet dizisi ne zaman başlayacak? Hangi oyuncular rol alacak?

Tek Yürek dizisi nerede çekiliyor?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tek Yürek nerede çekiliyor? Tek Yürek dizisinin çekimlerinin yapıldığı buz pisti nerede?

Vurgun 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Fox ekranlarının yeni dizisi Vurgun'un 2. bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Vurgun 2. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Kuzgun dizisi ne zaman başlayacak? Konusu nedir?

Kuzgun dizisi ne zaman başlayacak? Kuzgun hangi kanalda? Kuzgun dizisi hangi gün? Kuzgun dizisinde hangi oyuncular yer alıyor?

Kanal 7'nin günlük dizisi Yemin ne zaman başlayacak?

Yayınlandığı hint dizileriyle izlenme oranlarını ciddi oranda yükselten Kanal 7'den yeni günlük dizi 'Yemin' geliyor. Yemin dizisi ne zaman başlayacak, konusu nedir?

Vuslat 6. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Vuslat 6. bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Şubat Pazartesi günü Vuslat dizisinde neler olacak? Tüm merak edilenler yeni fragmanda!

Tek Yürek 2. Bölüm Fragmanı

Tek Yürek 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 14 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak bölümünde neler olacak? Osman'ı kim kurtaracak?

Artvinli Dizisi nerede çekiliyor?

Kanal D'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Artvinli nerede çekiliyor? Dizi ekibi çekim yapmak için bakın hangi illere gidecek

2 Şubat Cumartesi günü hangi diziler var?

Dizi takipçileri "2 Şubat Cumartesi günü hangi diziler var?" sorusuna yanıt arıyorlar. Kanalların yayın akışı listelerin ziyaretçilerimiz için derledik;

2019 yılında hangi yabancı diziler final yapacak?

Yıllardır ekranlara gelen, birbirinden başarılı tam 23 yabancı dizi 2019 yılında ekranlara veda ediyor. Peki 2019 yılında hangi yabancı diziler final yapacak?

Kardeş Çocukları ne zaman başlıyor?

Star TV ekranlarında başlayacak Kardeş Çocukları dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu'nun paylaştığı Kardeş Çocukları ne zaman başlıyor?

Yayından kaldırılan Kalbimin Sultanı dizisi Rusya'da izlenme rekorları kırıyor

2018 yılının Haziran ayında yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Kalbimin Sultanı dizisi Rusya'da izlenme rekorları kırıyor.

2019 yılında hangi diziler başlayacak?

Yeni yılın ilk ayı çok izlenen diziler ekranlara zorunlu ara verirken gözler yeni başlayacak dizilere çevrildi! 2019 yılında hangi diziler başlayacak?

Sosyal medyada en çok hangi dizi konuşuldu?

Geçtiğimiz hafta yeni bölümleri ekranlara gelmemesine rağmen bir çok dizi sosyal medyada varlığını sürdürmeyi başardı. Sosyal medya geçtiğimiz hafta en çok hangi dizi konuşuldu?

Beni Bırakma yeni bölüm tarihi belli oldu

Atv'nin günlük dizisi 'Beni Bırakma' yeni bölüm tarihi belli oldu. Final yapacağı söylenen dizinin ne zaman başlıyor? İşte Beni Bırakma yeni bölüm tarihi.

14 Ocak 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

14 Ocak 2019 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TOTAL, AB ve ABC'de hangi program birinci oldu? İşte dünün reytingleri;

7 Ocak 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

7 Ocak 2019 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. TRT1'in yeni dizisi Vuslat reytinglerde hangi sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri.

Diziler ne zaman başlayacak?

Yeni yılda en çok aranan kelimelerin başında 'diziler neden yok?' ve 'diziler ne zaman başlayacak?' geliyor. Yeni yıl arasına giren diziler ne zaman başlayacak? İşte tüm bilgiler..