Çöp Adam yeni bölümü neden yok?

Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu ve Sedef Avcı'nın başrollerini paylaştığı Çöp Adam dizisi gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanıyor. Dizi 12 Nisan Çarşamba günü yayınlanmayacak.

‘Çöp Adam’da şok ayrılıklar

Birsen Altuntaş ‘ın bildirdiğine göre dizinin senarist kadrosundan Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün diziden ayrıldığı bildirildi

‘Çöp Adam’ 9. bölüm izle

Tamer ve Berrin kızları Damla’yı mutlu etmek için bir araya gelirler. Onları bir arada gören Peri beklenmedik şekilde çok büyük tepki verir ve bu baskı sebebiyle çok şaşırır

Çöp Adam 8. bölüm izle

Çöp Adam 8. bölüm izle; 18 Ocak Çarşamba günü 8. yeni bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Çöp Adam ile ilgili tüm detaylar.

Çöp Adam’ın yayın tarihi değişti.

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam'ın ilk bölümü 23 Kasım Çarşamba olarak duyurulmuştu Ancak dizinin ilk bölümü bir hafta ertelendi

Star Tv dizisi Çöp Adam’a yeni isimler katıldı

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği Çöp Adam dizisi yayınlanmak için gün sayıyor Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrolleri paylaştığı diziye usta oyuncular eklendi

Ünlü oyuncu Elçin Sangu'nun yeni projesi belli oldu

Elçin Sangu Star Tv yapımı Çöp Adam” dizisiyle anlaşmaya vardı. Yağız Alp Akaydın'ın yönettiği Çöp Adam dizisine katılan Elçin Sangu “Peri” adlı bir banka müdürüne hayat verecek

Engin Altan Düzyatan’dan Çöp Adam Açıklaması

Son dönemde pek çok üst düzey yapımda rol alan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan’dan yeni projesi Çöp Adam’la ilgili açıklama geldi.

Başay Okay’dan oyuncu Elçin Sangu’ya jet cevap!

Oyuncusu Elçin Sangu’ya "Ajans Sanatçı Sözleşmesi"ni haksız ve hukuksuz yere feshettiği gerekçesiyle tazminat davası açan Menajer Başak Okay, davayı kazandı

Ünlü Oyuncu Elçin Sangu’ya Mahkemeden Büyük Şok

Dizilerin sevilen oyuncularından biri olan güzel oyuncu Elçin Sangu ile eski menajeri arasındaki tazminat davasında karar verildi. Elçin Sangu tazminata mahkum edildi.

Elçin Sangu'nun Milyon Tazminat Ödeyeceği Başay Okay Kimdir?

Ünlü oyuncu Elçin Sangu kaybettiği dava sonucu Başay Okay'a dudak uçuklatan bir tazminat ödemesi yapacak. Başay Okay Kimdir?

Elçin Sangu Disney Plus ile Anlaşmamı Sağlıyor?

Yetenekli oyuncu son iki projesinde yaşadığı talihsiz deneyimden sonra Elçin Sangu gelen teklife ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

Elçin Sangu’dan Meslektaşlarını Kızdıracak Açıklama

Güzel ve başarılı oyuncu Elçin Sangu katıldığı bir programda birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü ismin açıklamaları tartışılmaya başlandı.

Elçin Sangu'nun Dizi Seçimleri Hayranlarını Üzdü

Son dönemlerde proje seçimleri ile dikkat çeken ünlü isim Elçin Sangu oldu. Oyuncunun proje seçimleri hayranlarının beklediği gibi olmadı.

Yalancılar ve Mumları Dizisinde Mantık Hataları Dikkatlerden Kaçmadı

Fox TV'nin Yalancılar ve Mumları dizisi büyük bir beklenti ile kısa süre önce seyirci karşısına çıkmıştı. Dizi de yapılan mantık hataları art arda geldi.

Yalancılar ve Mumları dizisinin yayın tarihi açıklandı

Farklı hayatları yaşayan 3 kadın ve kocasının ölümünü bir türlü kabullenemeyen Elif. İç içe geçen ve gerçek olduğu sanılan yalanlarla daha ne kadar yaşanabilir ki?

Yalancı Mumları’nın Rol Dağılımı Belli Oldu, İlker Kızmaz Kadroya Katıldı

Medyapım tarafından Fox Tv için hazırlanan yapımlarından olması beklenen Yalancılar ve Mumları adlı dizinin karakterleri kim ve bunları hangi oyuncular canlandırıyor?

İmaj değiştiren Elçin Sangu kime benzetildi?

Kiralık Aşk dizisiyle kariyerinde adım adım zirveye yükselen Elçin Sangu, oyunculuğundaki başarı kadar duru güzelliği ve kızıl saçlarıyla gönülleri fethediyor.

Yıldız Tilbe'den çarpıcı açıklamalar!

Yıldız Tilbe'den çarpıcı açıklamalar! Yıldız Tilbe konserinde şarkı sözlerini mi unuttu? Yıldız Tilbe'den şaşırtan sözler.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Finali Seyirciyi Mutlu Etmedi!

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve 03 Medya tarafından hazırlanan İyi Günde Kötü Günde adlı dizi 6. bölümle birlikte final yaptı. Ancak final bölümü de beğenilmedi.