Gizli Saklı Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’yı buluşturan ve Fox Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı.

Oyuncu Gökçe Eyüpoğlu’nun yeni projesi belli oldu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi reytinglere yenik düşerek final kararı aldı Dizinin oyuncuları yeni projelere başlarken Gökçe Eyüpoğlu'nun yer alacağı yapım da belli oldu

Fox Tv dizisi Senden Daha Güzel başlıyor

Yaz aylarında Fox Tv’de yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda  Deniz Koloş oturuyor Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Senden Daha Güzel” Gaziantep ve İstanbul’da çekiliyor

İyilik dizisine sürpriz isim!

Başrollerini Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın paylaştığı aşk ve ihanet türü İyilik dizisine yakışıklı oyuncu dahil oldu

Gülümse Kaderine Dizisinden Erken Final Kararı!

Fox Tv’nin yeni başlamasına rağmen erken final kararı alan ‘Gülmse Kaderine’ dizisi neden final yapıyor? Gülümse Kaderine dizisi neden bitiyor? Ne zaman final yapacak?

Senden Daha Güzel Dizisinin Çekimleri Başladı

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayacak olan ve romantik komedi türündeki dizi Senden Daha Güzel’in çekimleri başladı.

Yasak Elma oyuncusu Biran Damla Yılmaz’dan itiraf!

Aşk, itiraf ve entrika dizisi Yasak Elma dizisiyle yıldızı bir kez daha parlayan Biran Damla Yılmaz, yaptığı itirafla bir kez daha gündem oldu

Mahkum Dizisindeki Ayrılık Tüm Dengeleri Değiştirdi

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum Dizisinde dengeleri değiştirecek bir ayrılık yalandı. Tomris Yesari ölerek diziye veda etti.

Ünlü oyuncu Berk Cankat’ın yeni projesi belli oldu

Kadın haklarını ve dayanışmasını konu edinen GAİN Tv yapımı Aslında Özgürsün dizisi usta oyuncuları bünyesinde toplauyor. Diğziye son olarak Berk Cankat katıldı

Fox Tv'nin Yeni Dizisi Gizli Aşk'ın Adı Değişti ve Çekimler Başladı

No 9 Prodüctions tarafından Fox Tv için hazırlıkları süren Gizli Aşk dizisinin adı Gizli Saklı olarak değişti ve dizi çekimlere başladı.

Fox TV'nin Yeni Dizisi İyilik'in Kadrosuna Bir Güzel Oyuncu Daha

Seyirciyle henüz yeni buluşan ve Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan İyilik dizisinin kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Fox'un kadınlara yönelik projesi “Hayran Olunacak Kadınlar”a ünlü akını!

kadınlara yönelik projelerle dikkat çeken Fox’un Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile ayata geçirdiği “Hayran Olunacak Kadınlar” projesi birçok ünlü ismi bir araya getirdi

Evlilik Hakkında Her Şey'in final tarihi belli oldu

Aile içi olaylara, boşanmalara ve kadın erkek ilişkilerine sorgulayıcı bir gözle yaklaşan MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final tarihi belli oldu

Yasak Elma’ya İki Yeni Oyuncu Katıldı

Fox Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma’nın kadrosuna iki yeni isim katıldı. Dizi 18 Haziran’da sezon Finali yapacak.

Mahkum Dizisine Yeni Bir Savcı Geliyor

Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir savcı olarak Cansu Fırıncı dahil oluyor.

Sezon Finaline Hazırlanan Yasak Elma’da Ayrılık

Fox Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma 5. Sezon finaline hazırlanırken oyuncu kadrosundan bir ayrılık haberi geldi.

Senden Daha Güzel Dizisinin Oyuncu Kadrosu Tamamlandı. Dizide Kim Kimdir?

Fox Tv'de ekrana gelecek Senden Daha Güzel adlı yaz dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Peki dizide hangi oyuncu hangi karakteri canlandıracak? İşte cevabı!

Gülümse Kaderine 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve ilk bölümü Çarşamba akşamı seyirciyle buluşacak olan Gülümse Kaderine’nin 1. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Nilsu Berfin Aktaş Hangi Diziyle Anlaştı?

Son dönemlerin başarılı ve genç oyuncularından Nilsu Berfin Aktaş’ın yeni dizisi belli oldu. Güzel oyuncu Fox Tv’de yayınlanacak Tozlu yaka dizisinde başrol oynayacak.

Fox TV'den 6 yeni dizi birden!

Haftada 12 dizi yayınlayarak dizi sektörünü domine etmek isteyen ancak Türk halkına hitap etmeyen dizilerin final yapmasıyla hüsrana uğrayan Fox Tv 6 yeni dizi birden yayınlayacak