Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm İzle-1

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm İzle; 19 Ocak Çarşamba akşamı 13. Bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan 13. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yasak Elma'da 2 isim birden diziden ayrılıyor!

Yasak Elma dizisinde 5. sezon sonuyla birlikte hikayede önemli yer tutan 2 kişinin birden diziye veda edeceği kesinleşti.

Yasak Elma 127. Bölüm İzle

Yasak Elma 127. Bölüm İzle; Fox Tv'de yayınlanan ve bu akşam 127. Bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 127. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü oyuncu Evlilik Hakkında Her Şey'e katıldı

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği MF Yapım imzalı Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Evlilik Hakkında Her Şey”in oyuncu kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor

Yasak Elma’da Beklenmeyen Ayrılık

Fox Tv ekranlarında tam beş sezondur yayınlanan ve seyircinin en çok seyrettiği yapımlardan olan Yasak Elma’dan sürpriz bir ayrılık haberi geldi.

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm İzle; Fox Tv’de yayınlanan ve bu akşam 28. bölümüyle yayınlanan Aşk Mantık İntikam’ın 28. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Başrol Oyuncuları Ayrılıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonu dizilerinin sonuncusu olan Aşk Mantık İntikam’da iki başrol oyuncusu diziden ayrılıyor.

Mahkum 5. Bölüm izle!

Innocent Defendant dizisinden uyarlanan Mahkum perşembe akşamları Fox Tv'de ekrana geliyor. Başrolleri Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu'nun paylaştığı Mahkum 5. Bölüm tek parça izle!

Maske Kimsin Sen Kuzgun Kimdir?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği ve gündemi işgal eden programlardan Maske Kimsin Sen’de Kuzgun kimdir? İşte cevabı!

El Kızı Dizisi’nin Yayın Günü Değişti

Fox Tv ekranlarında cumartesi akşamları ekrana gelen ve üç bölüm sonra final yapacak olan El Kızı Dizisinin yayın günü cumartesi akşamından pazar akşamına alındı.

2022'de yayınlanacak diziler belli oldu

Dizi severleri heyecanladıran yeni dizilerin tanııtmları ekranlarda dönmeye başladı. işte 2022'ye damga vuracak yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Maske Kimsin Sen’de Maske Altındaki İsimler İfşalandı!

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve herklesin dikkatini çeken Maske Kimsin Sen'de maske altındaki ünlü isimlerin kim oldukları ifşaa edildi.

7 Ocak Cuma diziler neden yok? Yeni bölümler ne zaman yayınlayacak?

Yılbaşı nedeni ile  bir haftadır dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.İzleyici 7 Ocak Cuma akşamı dizileri yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Fox’un Yeni Yarışması Maske Kimsin Sen’den Yeni Karar

Maske Kimsin Sen’e satanizm sembolleri iddiası üzerine RTÜK inceleme başlatacağını duyururken, Fox Tv aldığı kararla şaşırttı. Hafta sonu bir akşam değil iki akşam yayınlanacak.

Kanunsuz Topraklar bu akşam neden yok ? Yeni bölüm ne zaman?

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm neden yok? 5 Ocak Çarşamba akşamı 13. bölümüyle yayınlanması gereken Fox Tv dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölüm yayınlanacak mı?

Maske Kimsin Sen hakkındaki iddia RTÜK'ü harekete geçirdi

"Müzik, eğlence ve şov bir arada" sloganıyla 1 Ocak Cumartesi ve 2 Ocak Pazar akşamı Fox Tv'de yayınlanan Maske Kimsin Sen programı Satanist unsurlar barındırmasıyla tepki çekti

El Kızı İzleyicisine Kötü Haber! Final Tarihi Belli Oldu

NTC Medya tarafından hazırlanan be bu sezon Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan El Kızı dizisinin reytinglerinin düşüklüğü sebebiyle erken final yapmasına karar verildi.

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm İzle!

Maden Mahallesi’nde yaşadığı şokun acısını çıkarmak isteyen Ali Gelik, Celal ve Fatma Ana’ya eziyet ederken Gülfem, Ali Gelik’in karşısına dikilir.

Kanunsuz Topraklar dizisinden kötü haber: Çekimler durdu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde çekimlere koronavirüs darbesi vuruldu. Sette artmakta olan vakalar nedeniyle çekimler durdu.

Maske Kimsin Sen, yayın tarihi belli oldu

Beklenen yarışma programı 'Maske Kimsin Sen?' nihayet ekran macerasına başlıyor. Merakla beklenen yarışma programının yayın tarihi de belli oldu