Tetikçinin Oğlu’nun afişi yayınlandı

Gökhan Horzum'un kaleme aldığı; Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Serhat Kılıç’ın başrollerini paylaştığı mafya dizisi Tetikçinin Oğlu’nun merak ve heyecanla beklenen afişi yayınlandı.

Fox Tv’den Bir Erken Final Haberi Daha

Bu sezon ekrana getirdiği hiçbir yapımdan umduğunu bulamayan Fox Tv bir dizisi hakkında daha kritik bir karar aldı. Kanal Taçsız Prenses dizisinin yayınına ara verme kararı aldı.

Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası FOX'ta ne zaman başlıyor?

Ramazan programları yarın ilk bölümleriyle yayınlanıyor. Bunlardan biri olan deneyimli mutfak uzmanı ve sunucu Sahrap Soysal zengin içerikli yeni programına Fox Tv’de başlıyor.

Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri Fox TV’de başlıyor

Fatih Savaş’a Hasan Akıntaş ve ekibi de eşlik edecek. Ramazan’ın güzellikleri ve izleyicilerin cevabını beklediği soruların ele alınacağı programa ünlü isimler de konuk olacak.

Gülcemal’in Tanıtımı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve kadrosunda Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrolü oynadığı Gülcemal’in ilk tanıtımı yayınlandı.

Ego dizisinin Erhan’ı Alperen Duymaz kimdir?

Fox Tv’nin pazar akşamları yayınladığı EGO dizisine Alperen Duymaz'ın hayat verdiği Erhan karakteri dizi severler tarafından merak ediliyor. Alperen Duymaz kimdir?

Fox Tv’nin Yeni Dizileri Gülcemal ve Tetikçinin Oğlu Hangi Günler Yayınlanacak?

Fox Tv ekranlarında yakın zamanda ekrana gelecek olan iki iddiialı dizi Gülcemal ve tetikçinin Oğlu hangi günler yayınlanacak?

Fox Tv’den Yabancı Film Kuşağı Geliyor

Son dönem yayınladığı dizilerden beklediği verimi alamayan Fox Tv Cuma akşamlarını yabancı filmlere ayırmaya ve Yabancı Film Kuşağı yapmaya karar verdi.

Yasak Elma oyuncusu Bekir Aksoy diziden çıkarılmasına tepki gösterdi

Yasak Elma dizisinde Engin karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan Bekir Aksoy diziden çıkarılmasına fena halde içerledi. Akrep sokması sonucu ölmem büyük haksızlık!

Tetikçinin Oğlu’nun İlk Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv ekranları için hazırlıkları süren ve çekimleri devam eden yeni dizi Tetikçinin Oğlu’nun uzun süredir merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

Beklenen Oldu! Fox Tv İddialı Dizinin Fişini Çekti

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz dört bölüm ekrana gelen askeri dizi Dokuz Oğuz’un erlen final yapmasına karar verildi.

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yeni dizilerden Gülcemal’in yayın tarihi merak konusu oldu. Yeni dizi Gülcemal ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı!

Fatih Portakal Hangi Tv Kanalı ile Anlaştı?

Fox Tv’den ayrıldıktan sonra ekranlardan uzak kalan ve bu süre içinde hem dinlenen ve hem de sosyal medyada paylaşımlar yapan Fatih Portakal yeniden ekranlara dönüyor.

Dokuz Oğuz’a  5 yeni oyuncu dahil oldu

Emektar oyuncu Özdemir Çiftçioğlu kahraman askerlerimizden oluşan timin hikayesinin anlatıldığı Dokuz Oğuz dizisinin yayınlanacak olan 6. Bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Dokuz Oğuz Dizisi Final mi Yapıyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizilerden Dokuz Oğuz geçtiğimiz hafta ekrana gelmemişti. Dizinin erken final yapacağı iddia ediliyor.

İki Yabancı dizisinde Leyla’nın annesi kim oldu?

Fox Tv'de yayınlanacak İki Yabancı dizisinde Leyla'nın annesini kimin canlandıracağı belli oldu. Dizi severler merak ediyor, İki Yabancı dizisinde Leyla’nın annesi kim oldu?

Şarkıcı Feridun Düzağaç Hangi Diziyle Anlaştı

Müzik çalışmalarında olduğu kadar dizi ve film dünyasında da boy gösteren ve sevilen ünlü isim Feridun Düzağaç Fox Tv’nin İki Yabancı Diziyle anlaştı.

Tetikçinin Oğlun’da Timuçin Esen’in Eşini Kim Canlandıracak?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan Tetikçinin Oğlu dizisinde Timuçin Esen'in eşini hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu.

Dokuz Oğuz’un Yeni Bölümü Yayınlanacak mı?

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden olan Dokuz Oğuz dizisinin 4. Bölümü bu akşam Fox Tv ekranlarında yayınlanacak mı?

Adım Farah dizisi kim kimdir?

Kaçak yaşayan bir doktorun oğlu için verdiği mücadeleyi anlatan ve başrollerini Engin Akyürek ile Demet Özdemir’in paylaştığı Adım Farah dizisinde kim kimdir?