Duygu Sarışın Kızıl Goncalar dizisinde

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında çekimlerinin başlaması beklenen Kızıl Goncalar dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Bir Derdim Var Dizisinin Hikayesi ve Oyuncuları Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıkları tamamlanan Bir İhtimal Daha Var dizisinin hikayesi ne ve oyuncuları kimler?

Kirli Sepeti Dizisinde Kim Kimdir?

Medyapım tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanacak olan yeni dizi Kirli Sepeti’nde kim kimdir?

Şahane Hayatım Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Şahane Hayatım’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Kızıl Goncalar Dizisine 4 yeni oyuncu katıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıkları süren yeni dizilerden Kızıl Goncalar dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı.

Hudutsuz Sevda 1. bölüm izle

Hudutsuz Sevda 1. bölüm izle: Fox Tv'de yeni başlayan Hudutsuz Sevda dizisinin 21 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak ilk bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde’

Kızıl Goncalar dizisinin Suavi Alkanlı'ı Şerif Erol kimdir?

Yeni yayın dönemi oldukça hızlı başladı. Sektörün başarılı yapım şirketlerinden Gold Film tarafından hazırlıkları süren Kızıl Goncalar yakında sete çıkacak.

Küçük Anne dizisinin adı değişti

Medyapım tarafından hazırlanan ve yakın bir tarihte sete çıkması planlanan Korkma Ben Yanındayım dizisinin hazırlıkları devam ediyor.

FOX TV'nin Yeni Dizisi Şahane Hayatım'ın Oyuncu Kadrosu Göz Dolduruyor

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve yakında sete çıkması planlanan Şahane Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor.

Kader Bağları’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Süreç Film tarafından hazırlanan Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Kader Bağları’nın yayın tarihi belli oldu.

Hazal Türesan Kızıl Goncalar'a katıldı

Gold Film tarafından hazırlanan ve başrolünde Özgü Namal ve Özcan Deniz’in yer aldığı Kızıl Goncalar’ın kadrosuna Hazal Türesan dahil oldu.

Bambaşka Biri dizisindeki çekim hatası gözlerden kaçmadı

İlk bölümü 11 Eylül 2023 Pazartesi akşamı ekrana gelen yeni dizi Bambaşka Biri’nin ilk bölümünde inanılmaz bir çekim ve kurgu hatası yer aldı.

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?

Süreç Film tarafından hazırlanan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?

Kader Bağları konusu ve oyuncu kadrosu

Fox Tv ekranlarının 2023 sezonunda yayınlayacağı yeni dizilerden Aşk Kaderi Yener mottolu Kader Bağları’nın konusun ne ve oyuncuları kimler?

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor?

24 Eylül Pazar akşamı ilk bölümüyle Fox Tv’de ekrana gelecek olan sezonun yeni dizilerinden Kirli Sepeti nerede çekiliyor?

Kirli Sepeti’nin yayın tarihi belli oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir hazırlıkları süren ve fragmanları yayınlanan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi belli oldu.

Bambaşka biri dizisi nerede çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve ilk bölümü 11 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelecek bambaşka Biri nerede çekiliyor?

Hudutsuz Sevda konusu ve oyuncu kadrosu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında seyirciyle buluşması beklenen yeni dizilerden Hudutsuz Savda’nın konusu ne ve oyuncuları kimler?

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken yeni dizi Kirli Sepeti hangi il ve ilçelerde çekiliyor?

Yabani dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve fragmanları seyirciyle bulunan Yabani dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ve dizinin konusu ne?