Mahkum Dizisi’nde Onur Tuna’nın Partneri Değişti

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Mahkum henüz başlamadan oyuncu değişikliğine gitti. Dizinin kadın başrol oyuncusu Alara Bozbey oldu.

Son Yaz 26. Bölüm İzle (Final)

Son Yaz 26. Bölüm İzle; 16 Ekim Cumartesi 26 bölümü olan final bölümüyle ekrana gelen Son Yaz Dizinin yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberinizde!

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm İzle!

Ozan ve Çağla’yı oldukça samimi bir şekilde gören Esra’nın güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir. Ozan’ı terk etmeye karar verir.

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle (Final)

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle; 14 Ekim Perşembe akşamı 5. ve final bölümüyle ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı’nın 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm İzle

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm İzle; 13 Ekim Çarşamba akşamı 3. bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan 3.Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ahmet Tansu Taşanlar Yalancılar ve Mumları Dizisine Katıldı

FoxTv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz ikinci bölümü yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı diziye genç oyuncu Tansu Taşanlar dahil oldu.

Yasak Elma 115. Bölüm İzle

Yasak Elma 115. Bölüm İzle; 11 Ekim Pazartesi akşamı 115. bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 115. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Şok Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve cuma akşamları seyirciyle buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde iki oyuncu diziyle vedalaştı.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Yalancılar ve Mumları'nın yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’ün Fragmanı Yayınlandı

Most Prodüction tarafından hazırlanan Elbet Bir Gün adlı dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi yakında Fox Tv’de!

Son Yaz 25. Bölüm İzle

Son Yaz 25. Bölüm İzle; 9 Ekim Cumartesi akşamı 25 yeni bölümüyle ekrana gelen Son Yaz dizisinin yayınlanan 25.bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm İzle!

Esra’yı baygın halde bulan Ozan, kızı hastaneye götürür. Esra, kendisini itenin Çağla olduğunu söylemek ister. Yeni bir tehditle karşı karşıya kalan Esra tüm gerçeği anlatacak mı? 

Yasak Elma Yeni Oyuncularla Güçleniyor

Fox Tv’nin başarılı dizisi Yasak Elma beşinci sezonunda da fırtına gibi esiyor. Diziye iki yeni oyuncu dahil olurken yeni hikayelerde başlıyor.

Kanunsuz Topraklar 2. bölüm izle

Kanunsuz Topraklar 2. bölüm izle: Kanunsuz Topraklar dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Ünlü Oyuncu Yasak Elma’dan Ayrılıyor mu?

Fox Tv ekranlarında beş sezondur yayınlanan ve pazartesi akşamlarının en başarılı yapımlarından olan Yasak Elma’da sürpriz bir ayrılık yaşanıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm İzle

Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm İzle; 5 Ekim Salı akşamı 3. bölümüyle ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey’in 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Son Yaz final mi yapıyor?

Ekranın sevilen dizilerinden Son Yaz final mi yapıyor? Ali Atay, Birce Akalay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın rol aldığı Son Yaz'dan kötü haber geldi.

Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm İzle!

Esra’nın Çınar’a duyguları olduğunu söylemesiyle sarsılan Ozan inanmak istememektedir. Çünkü daha aynı günün sabahında boşanma işlemi bitinceye kadar beleyeceğine söz vermiştir

Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm İzle

Kanunsuz Topraklar 1. Bölüm İzle; 29 Eylül Çarşamba akşamı1. Bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar adlı dizinin 1. Bölümünü tek parça, ful izlemek için detaylar haberimizde!

Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 2. bölüm izle! 28 Eylül 2021 Salı akşamı 2. yeni bölümüyle yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi izle!