Elbet Bir Gün 4. Bölüm İzle

Elbet Bir Gün 4. Bölümüyle bu akşam Fox Tv'de. 28 Kasım Pazar akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Elbet Bir Gün dizisinin 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Hazal Kaya için Hollywood engeli kalktı

Fox Tv'de yayınlanan Misafir dizisiyle ekranlara dönen ve en büyük hayalinin bir Hollywood yapımında rol almak olduğunu söyleyen Hazal Kaya UTA oyunculuk ajansıyla anlaştı

El Kızı 6. Bölüm İzle

El Kızı 6. Bölüm İzle; 27 Kasım Cumartesi akşamı 6. Bölümüyle ekrana gelen El Kızı Dizisinin yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ünlü oyuncu doğum gününü kutladı Sosyal medya yıkıldı

Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldığı Kerem Büstin ile evlilik hazırlığı yapan Hande Erçel,28 yaşına bastı. Paylaştığı özel kareler, adeta sosyal medyayı yıktı

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm İzle!

Ozan ve Esra Mert’in kimliğini deşifre eder. Ozan’la konuşmak için şirkete gelen Mert, hiç ummadığı bir müdahaleyle karşılaşır. Bir türlü Ozan’a ulaşamayan Mert ne yapacak? 

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm İzle

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm İzle; 24 Kasım Çarşamba akşamı8.bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm İzle

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm İzle; 23 Kasım Salı 10. Bölümüyle ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey'in 10. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Yasak Elma 121 Bölüm izle!

Pazartesi akşamlarının en önde yapımlarından biri olan Yasak Elma, Med Yapım tarafından hazırlanıyor ve en çok kadın seyirci tarafından heyecan ve merakla takip ediliyor

Fox Tv Bir Dizinin Daha Finalini İstedi

Fox Tv ekranlarında erken final kararları devam ediyor. Bu sezon Pazar akşamlarında beklediğini bulamayan kanal 3. dizisinin de filan yapmasına karar verdi.

Elbet Bir Gün 3. Bölüm İzle

Elbet Bir Gün 3. Bölüm İzle; 21 Kasım Pazar akşamı 3.yeni bölümüyle ekrana gelen Elbet Bir Gün’ün yayınlanan 3. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm İzle

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm İzle; 19 Kasım Cuma 22. Bölümüyle ekrana gelen Aşk Mantık İntikam dizisinin yayınlanan 22. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Misafir 2. Bölüm İzle

Misafir 2. Bölüm İzle; 18 Kasım Perşembe akşamı 2. Yeni bölümüyle ekrana gelen Misafir dizisinin yayınlanan 2.bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Yeni Oyuncu

Fox Tv ekranlarında bu sezon ekrana gelmeye başlayan ve Salı akşamları seyirciyle buluşan Evlilik Hakkında Her Şey adlı diziye yeni bir oyuncu katıldı.

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm İzle

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm İzle; 17 Kasım Çarşamba akşamı 7. Bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan 7. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm İzle

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm İzle; 16 Kasım Salı 9. Bölümle ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizinin 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Birgül Ulusoy El Kızı Dizisinde

Fox Tv ekranlarında bu sezon ortasında başlayan ve cumartesi akşamları ekrana gelmeye başlayan El Kızı Dizine usta oyuncu Birgül Ulusoy dahil oldu.

Yasak Elma 120. Bölüm İzle

Yasak Elma 120. Bölüm İzle; 15 Kasım Pazartesi akşamı 120. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 120. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Elbet Bir Gün 2. Bölüm İzle

Elbet Bir Gün 2. Bölüm İzle; 14 Kasım Pazar akşamı 2. Bölümüyle ekrana gelen Elbet Bir Gün adlı dizinin yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'a reyting şoku!

Misafir, reytinglerde tam anlamıyla tepe taklak olunca tepkileri üzerine çekti. Beklentilerin altında kalan Misafir, güçlü rakipleri karşısında hiçbir varlık  gösteremedi

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Mahkum’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Bu sezon pek çok yeni diziyi seyirciyle buluşturan Fox Tv ekranlarında yeni bir dizi daha yayına girmek için gün sayıyor. Mahkum’un ilk tanıtımı Fox Tv’de yayınlanmaya başlandı.