Yasak Elma 117. Bölüm İzle

Yasak Elma 117. Bölüm İzle; 25 Ekim Pazartesi akşamı 117. Yeni bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 117. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izle; 25 Ekim Pazar akşamı Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm seyirciyle buluşuyor. Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm izlemek için detayla haberimizde…

El Kızı 1. bölüm izle

El Kızı 1. bölüm izle: El Kızı dizisinin ilk bölümünü tek parça, online ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Fox Tv’nin Yeni Başlayan Dizisi Final Kararı Aldı

Fox Tv ekranlarında henüz yeni başlayan ve üç bölüm yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı dizinin erken final yapmasına karar verildi. Dizi 5. bölümde seyirciye veda edecek.

Kadir Ezildi yürek burkan hayat hikayesini anlattı!

Kadir Ezildi yürek burkan hayat hikayesini anlattı! Kadir Ezildi En Hamarat Benim izle. Kadir Ezildi kimdir? Kadir Ezildi babası kimdir?

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm İzle!

Esra, Çağla tarafından rakip firmaya bilgi sızdırmakla suçlanır. Ozan’ın beklenmedik hamlesi ile planı boşa düşen Çağla ne yapacak? Kimsenin inanmadığı hainlikten Esra aklanır

Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm İzle

Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm İzle; 20 Ekim Çarşamba 4. Bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar Dizisinin yayınlanan 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Başrolü İsmail Ege Şaşmaz Karakterini Anlattı

Fox Tv 23 Ekim cumartesi akşamı yeni bir diziyi seyirciyle buluşturuyor. Dizide rol alan İsmail Ege Şaşma El Kızı dizisini ve canlandıracağı karakteri anlattı.

Yasak Elma 116. Bölüm İzle

Yasak Elma 116. Bölüm İzle; 18 Ekim Pazartesi akşamı 116. Bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 116. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Mahkum Dizisi’nde Onur Tuna’nın Partneri Değişti

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Mahkum henüz başlamadan oyuncu değişikliğine gitti. Dizinin kadın başrol oyuncusu Alara Bozbey oldu.

Son Yaz 26. Bölüm İzle (Final)

Son Yaz 26. Bölüm İzle; 16 Ekim Cumartesi 26 bölümü olan final bölümüyle ekrana gelen Son Yaz Dizinin yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberinizde!

Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm İzle!

Ozan ve Çağla’yı oldukça samimi bir şekilde gören Esra’nın güveni sarsılır ve hayatının en kritik kararını verir. Ozan’ı terk etmeye karar verir.

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle (Final)

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle; 14 Ekim Perşembe akşamı 5. ve final bölümüyle ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı’nın 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm İzle

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm İzle; 13 Ekim Çarşamba akşamı 3. bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar’ın yayınlanan 3.Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ahmet Tansu Taşanlar Yalancılar ve Mumları Dizisine Katıldı

FoxTv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz ikinci bölümü yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı diziye genç oyuncu Tansu Taşanlar dahil oldu.

Yasak Elma 115. Bölüm İzle

Yasak Elma 115. Bölüm İzle; 11 Ekim Pazartesi akşamı 115. bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma’nın yayınlanan 115. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Şok Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve cuma akşamları seyirciyle buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde iki oyuncu diziyle vedalaştı.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm İzle; 10 Ekim Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Yalancılar ve Mumları'nın yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’ün Fragmanı Yayınlandı

Most Prodüction tarafından hazırlanan Elbet Bir Gün adlı dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi yakında Fox Tv’de!

Son Yaz 25. Bölüm İzle

Son Yaz 25. Bölüm İzle; 9 Ekim Cumartesi akşamı 25 yeni bölümüyle ekrana gelen Son Yaz dizisinin yayınlanan 25.bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!