Bir Diziden Daha Erken Final Kararı! ‘Gizli Saklı’ Dizisi Final Yapıyor!

Bir dizi daha erken final yapıyor. Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Gizli Saklı dizisinden flaş karar. Gizli Saklı dizisi bitiyor mu? Neden bitti?

Gizli Saklı Dizisine Flaş Oyuncu!

Fox Tv ekranlarının yeni yazlık dizisi Gizli Saklı 8 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda bir flaş isim daha dahil oldu

Trafik kazası geçiren Sinem Ünsal'dan sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi

Ünlü oyuncu Sinem Ünsal ve yapımcı Nisa Ceren turneden dönerken bir trafik kazası geçirdi. Herkesi üzen kaza sonrası Sinem Ünsal'dan sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi.

Sinem Ünsal Trafik Kazası Geçirdi

Fox Tv’de yayınlanacak Gizli Saklı dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Sinem Ünsal İzmir’den sahnelenen tiyatro oyunu dönüşü trafik kazası geçirdi.

Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Sinem Ünsal’ın Naz karatriyle başrol oynadığı dizide Pamir karakterlerini oynayan Halit Özgür Sarı, iki polisin mecburi birlikteliğini anlatan Fox yapımı dizide buluştu

Gizli Saklı Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’yı buluşturan ve Fox Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı.

Fox Tv'nin Yeni Dizisi Gizli Aşk'ın Adı Değişti ve Çekimler Başladı

No 9 Prodüctions tarafından Fox Tv için hazırlıkları süren Gizli Aşk dizisinin adı Gizli Saklı olarak değişti ve dizi çekimlere başladı.

Gizli Saklı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Fox TV nin yaz ayları için çekilecek iddialı yapımlarından olması beklenen ‘Gizli Saklı’ dizisinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Gizli Aşk oyuncuları kimler ve karakterleri ne?

Yazlık Dizi ‘Gizli Saklı’nın Kadrosuna Bomba 2 İsim Dahil Oldu!

Hazırlıkları süren yaz dönemi dizilerinden ‘Gizli Saklı’ dizisinin cast çalışmaları devam ederken, komedi dizisinin kadrosuna 2 güçlü isim dahil oldu. İşte o bomba isimler…