Gökberk Demirci’nin yeni dizisi belli oldu

Yayınlandığı 6 sezonda 204 bölüm yayınlanan Üvey Baba dizisi ikinci kez uyarlanıyor Günlük dizi olarak çekilecek Üvey Baba'nın başrol oyuncusu olarak Gökberk Demirci ile anlaşıldı

Gökberk Demirci ve Özge Yağız Ayrıldı

Bir dizi aşkı daha sona erdi. Yemin dizisinde aşk yaşamaya başlayan ve evlilik kararı alan Özge Yağız ve Gökberk Demirci çifti ayrıldı.

Yemin Dizisi Final Yapıyor!

Kanal 7 ekranlarının 4 sezondur yayınlanan ve beğeniyle izlenen fenomen dizisi ‘Yemin’ bitiyor mu? Final mi yapıyor? Merak ediliyordu. Diziden açıklama geldi. Yemin final yapıyor.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci Ayrıldı

Şu sıralar Baba dizisinde Büşra karakterini canlandıran güzel oyuncu Özge Yağız ile sevgilisi Gökberk Demirci ayrıldı mı?

Baba Dizisi Büşra Kalkan (Özge Yağız) Kimdir?

Show TV’de yayınlanan Baba dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Özge Yağız’ın oynadığı Büşra karakteri izleyicilerin dikkatini çekti. Baba Büşra(Özge Yağız) kimdir?

Yemin Dizisi Emir Kimdir? Gökberk Demirci Kaç Yaşında?

Kanal 7’nin her haftasonu çıkan dizisi Yemin’in başrol oyuncusu Gökberk Demirci, dizide Emir karakterine hayat veriyor. Peki seyircinin de dikkatini çeken Gökberk Demirci kimdir?

Yemin dizisinde başlayan aşk nikah masasına taşınıyor

Yemin dizisi setinde başlayan aşk nikah masasına taşınıyor. Yemin dizisi oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci evlilik hazırlıklarına başladı.

Yemin dizisi Hindistan'a açılıyor

Kanal 7'de yayınlanan sevilen dizi Yemin Hindistan'a satıldı. Hindistan'da dijital platformlarda gösterilecek Yemin dizisi dünyaya açılıyor.

Dizi gerçek oldu Yemin oyuncuları evleniyor

Nadir de olsa dizi setinde başlayan arkadaşlık, nikah masasında bitebiliyor. işte böyle bir gelişme Yemin dizisinde tanışan Özge Yağız ve Gökberk Demirci arasında yaşandı.