Tövbeler Olsun 29-30. yeni bölüm izle

TRT1'in romantik komedi dizisi Tövbeler Olsun bu akşam 2 bölüm birden yayınlanıyor. Çocuklarının evliliği Namzet ve Osman'ı dünür yaparken Dr. Şevki iki dostu barıştırabilecek mi?

Tövbeler Olsun 25.Bölüm İzle

Kaçırılmış numarası Namzet'i zor duruma sokuyor. Kaybolan altınlar bulunabilecek mi? Kazım'a ait sandığı altınların gerçek sahibinin kendisi olduğu öğrenen Namzet ne yapacak?

Tövbeler Olsun 24.Bölüm İzle

Öpücük Enişte sürpriz misafir getiriyor. Nazmiye, Anıl'ı affedebilecek mi? Dr. Şevki Bey'in Anıl ile paylaştığı sır ve eve gelen sürpriz misafir Tövbeler Olsun 24. bölümde.

Tövbeler Olsun 16.Bölüm İzle

Namzet, şirketi kurtarabilecek mi? Osman ile Namzet enden kavga ediyor? Latife'nin Namzet'in kendisini aldattığını zannettiği Tövbeler Olsun son bölümüne buradan ulaşabilirsniz.

Tövbeler Olsun 15. Bölüm İzle!

Şirketinkötü gittiğini gören Namzet, gidişata engel olabilecek mi? Nazmiye ve Anıl’ın aşkına engel olmak isteyen Ertan’ın Anıl ile ilgili bulduğu gerçek, Tövbeler Olsun 15. bölümde

Tövbeler Olsun dizisine yeni oyuncu!

Sosyal medyada ‘Enişte’nin Maceraları’nı yazan usta komedyen Hasan Kaçan; uzun süre ara verdiği dizi oyunculuğuna geri döndü.

Tövbeler Olsun 4. Bölüm izle!

Pazar akşamlarını renklendiren yeni dizi Tövbeler Olsun 4. bölümüyle bu akşam yine çok eğlendirecek. TRT 1'in yeni dizisi Tövbeler Olsun 4. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Tövbeler Olsun 1. Bölüm İzle!

Eski ortağı ve en büyük düşmanı Osman’la sürekli mücadele eden Namzet Horanta’nın bir rüyayla gelen büyük değişimi ne? Gördüğü korkunç rüyanın sırrını kim çözecek?

Yeni dizi Tövbeler Olsun’un oyuncu kadrosu belli oldu!

Oyuncu ve yönetmen Hasan Kaçan'ın proje tasarımını yaptığı yeni dizi Tövbeler Olsun'un oyuncu kadrosu belirlendi. Hazırlıkları süren Tövbeler Olsun oyuncu kadrosunda kimler var?

Hasan Kaçan'ın TRT'ye hazırladığı yeni dizi Töbeler Olsun için çalışmalar başladı!

TRT'ye birçok iş yapan oyuncu Hasan Kaçan'ın yeni projesi Töbeler Olsun için hazırlıklar başladı. Birçok ismi bir araya getirmeyi planlayan dizinin yönetmeni de ünlü bir isim…

Ekmek Teknesi'nin Vefa Efendi'si Semih Ürgün hayatını kaybetti

Bir süredir kanser tedavisi gören oyuncu Semih Ürgün kanseri yenemedi. Ekmek Teknesi dizisinin Vefa Efendi'si Ürgün bugün son yolculuğuna uğurlanarak sevenlerini üzdü.

TRT'nin yeni dizisi YALAZA.

Eylül ayında TRT 1 ekranlarına gelmesi beklenen yeni bir dizi daha...Adı Yalaza. Özlenen mahalle dizileri tadında karşımıza çıkması beklenen dizinin yönetmenliğini ve yapımcılığını Osman Sınav, senaryo yazarlığını ise Hasan Kaçan yapıyor.