Ozan Güven'e bir darbe de reklam şirketinden Afişleri kaldırıldı!

Kadınlar isyan bayrağı çekti. Kadına şiddetin sembol isimlerinden biri haline gelen Ozan Güven'in yer aldığı reklam afişleri kaldırıldı

Ünlü Şarkıcının sıradışı tatili merak uyandırdı!

Tedbirlerin gevşetilmesiyle ünlüler de deniz, kum, güneş sloganıyla tatil mekânlarına akın etti. Ancak biri var ki sıradışı bir tatile çıktı. İşte o şarkıcı ve tatil anlayışı.

YouTube'de trend olan ünlü şarkıcıdan samimi açıklama Kalbimden silinmeyeni Google'dan sildirmem!

Katıldığı YouTube'de trend olan ünlü şarkıcı sorulara içtenlikle cevap verdi. İşte o açıklamalarıyla trend olan Gülben Ergen kimdir ve gündeme damga vuran açıklamaları...

Ev Yapımı 8. Bölüm İzle

Karantina günlerine renk katmak için evde kal çağrısına ayak uydurarak evde kalanları yüreklendirmek adına çekilen Ev Yapımı 8. Bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz.

Yıldız Tilbe AVM’lerin Açılmasın Nasıl Cevap Verdi?

Usta ses Yıldız Tilbe evinde karantinada ve bu karantinayı hiç bozmuyor. Usta isim AVM’lerin ve kuaförlerin açılmasıyla ilgili kendi üslubunca konuştu. İşte ayrıntılar!

Ev Yapımı 6. Bölüm İzle

Karantina günlerine renk katmak için evde kal çağrısına ayak uydurarak evde kalanları yüreklendirmek adına çekilen Ev Yapımı 6. Bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz.

Mert Fırat Müjdeyi Böyle Paylaştı:  Karantina Gününe Nasip Oldu!

Mert ve İdil Fırat çifti İnstagram hesaplarından mutlu bir haberi tüm takipçileriyle paylaştı. Çift bir çocukları olacağının müjdesini sevenleriyle paylaştı. İşte detaylar!

Ev Yapımı 2. Bölüm İzle

Karantina günlerine renk katmak için evde kal çağrısına ayak uydurarak evde kalanları yüreklendirmek adına çekilen Ev Yapımı 2. Bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz.

Karantina Süreci Ünlü Çifti Ayırdı!

Ünlü çiftten ayrılık haberi geldi. Evlenmeleri beklenen ve koronavirüs sebebiyle evlilik tarihlerini erteleyen Kutsi ile Feyza Çipa ayrıldı. İkilinin ayrılığı şok etkisi yarattı.

TRT 1’den Yeni Dizi: Karantina

TRT 1'de yakında yep yeni bir dizi ekrana gelecek. Birol Güven imzasını taşıyan dizi Karantina koronavirüs günlerini komedi tarzında seyircinin beğenisine sunacak. İşte detaylar!

Ekranların ünlü ismi Corona'dan karantinaya alındı

7000’e yakın insanı öldüren Corona yavaş yavaş ülkemizi etkisi altına almaya başladı. Herkes korkuyla soruyor, karantinaya alınan ünlü sunucu kim ve nerede karantinaya alındı?

Koronavirüs Sebebiyle İran’da Mahsur Kalan Ünlü Oyuncu Kim?

Güzel oyuncu İlayda Akdoğan İran'a sevgilisini görmeye gitti Koronavirüs sebebiyle mahsur kaldı. Ünlü oyuncu sevgilisinin evinde "karantinadayız" mesajını yolladı! İşte detaylar!