Kibariye’nin Davalık Olan Villası Satıldı

Dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye verilen ünlü şarkıcı Kibariye’nin Bodrum’da bulunan ve sorunlu olan villası mahkeme kararıyla satıldı.

Kibariye’nin Kuaför Krizi Büyüdü

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin geçtiğimiz aylarda bir kuaförde ücret ödeme – ödememe iddiaları ile ilgili gelişmeler devam ediyor.

Ünlü Şarkıcı Kibariye İsyan Etti

Sahnelerin başarılı şarkıcılarından Kibariye geçtiğimiz günlerde aleyhinde çıkan iddialara sert çıktı. Ünlü isim ilk kez iddialara cevap verdi.

Kibariye’ye ikinci Şok!

Ünlü şarkıcı Kibariye son zamanlarda magazin basını ve sosyal medyada sık sık gündeme geliyor. Ünlü isim bugünde stilistinin iddialarıyla gündeme geldi.

Kibariye kuaför parasını ödemedi iddiası

Ünlü şarkıcı Kibariye saçlarını yaptırdıktan sonra kuaför parasını ödemeden gitti iddiası. Kuaför yaşananları anlattı. Kibariye'nin eşi bakın ne teklif etti?

Ünlü Şarkıcı Kibariye Yeni İmajıyla Şaşırttı

Sahnelerin ünlü ve beğenilen isimlerinden olan şarkıcı Kibariye kafasına taktığı perukla olay oldu. Ünlü ismin yeni imajı takipçilerini ikiye böldü.

Eşinden Kibariye’ye Uyarı

Kuşadası’nda bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı Kibariye’nin eteğinin sahnede rüzgarın etkisiyle uçuşması üzerine eşi Ali Küçükbalçık eşi için ilginç bir önlem aldı

Kibariye ve Eşine Şok Suçlama

Ünlü şarkıcı Kibariye ve eşi hakkında daha önce evlerini sattıklarını iddia eden alıcı tarafından şok bir suçlama yapıldı.