Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı

Üç kız kardeş dizisinde rol alan başarılı ve ünlü oyuncu Reha Özcan Burdur’da tiyatro oyunu için bulunduğu sırada köpeklerin saldırısına uğradı.

‘Üç Kız Kardeş’ Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarının Salı akşamları ekrana gelen reyting rekormeni dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu. Süreç film imzalı Üç Kız Kardeş dizisi ne zaman final yapacak?

Üç Kız Kardeş’in Somer’i ‘Berker Güven İle Oyunculuk Kampı’nı Haziran Ayında Açıyor!

Türkiye’nin sevilen yazarlarından İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanmış ‘Üç Kız Kardeş’in Somer’i Berker Güven oyunculuk deneyimlerini aktaracağı bir kamp açıyor…

29 Mart Salı 2022 Reyting Sonuçları

29 Mart Salı reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Üç Kız Kardeş Dizisine İki Yeni Oyuncu Katılıyor

Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve Salı akşamları ekrana gelen dizisi Üç Kız Kardeş’in kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Survivor Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisinde

Efsane yarışma programı Survivor’dan Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisine flaş transfer. Survivor Anıl tetik Üç Kız Kardeş dizisinde.

Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya Kimdir?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve İclal Aydın’ın çok satan romanından uyarlanan Üç Kız kardeş dizisinde Türkan karakterini canlandıran Özgü Kaya Kimdir?

Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisinde

Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinde flaş bir oyuncu değişikliği yaşandı ve Hakan karakteri için Anıl Tetik’le anlaşıldı.

Üç Kız Kardeş’in yazarı İclal Aydın diziden bahsetti

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünü yaptığı Hürriyet Bizimle programına konuk olan İclal Aydın hem yazdığı hem başrol oyuncusu olduğu Üç Kız Kardeş dizisini anlattı

Üç Kız Kardeş 1. bölüm izle

Üç Kız Kardeş 1. bölüm izle: Üç Kız Kardeş dizisinin ilk bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Reha Özcan Üç Kız Kardeş Dizisini Anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve ilk bölümü 22 Şubat akşamı ekrana gelecek Üç Kız Kardeş dizisini ünlü oyuncu Reha Özcan anlattı.

Üç Kız Kardeş oyuncusu Berker Güven yer aldığı diziyi ve rolünü anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Üç kız Kardeş dizisi 22 Şubat Salı akşamı Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak. Berker Güven hayat verdiği Somer karakterini anlattı

Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş (Almila Ada) kimdir?

Yeni başlayan Üç Kız Kardeş dizisinde Dönüş karakterini Almila Ada canlandıracak. Üç Kız Kardeş dizisi Dönüş (Almila Ada) kimdir?

Kanal D’nin Yeni Dizisi Üç Kız Kardeş’in Yayın Günü Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş adlı dizinin yayın tarihi belli oldu.

Üç Kız Kardeş dizi konusu nedir? Hangi romandan uyarlama?

Heyecanla beklenen yeni dizi Üç Kız Kardeş yakında seyirciyle buluşuyor. Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Üç Kız Kardeş hangi romandan uyarlandı? İşte, detaylar…

Üç Kız Kardeş dizisi nerede çekiliyor?

Kanal D'nin ekrana getireceği Üç Kuruş dizisi bekleyiş sürerken "Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor" aramaları yapılıyor. İşte cevabı.

Üç Kız Kardeş Yayına Hazır! Dizinin Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlanan İclal Aydın’ın romanında uyarlanan Üç Kız Kardeş’in ilk fragmanı yayınlanmaya başlandı.

Üç Kız Kardeş dizisinin setinden ilk kareler geldi

İclal Aydın’ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, birbirine bağlı Türkan, Dönüş ve Derya adlı kız kardeşlerin duygulandıran ve gülümseten hikayesini anlatacak

2022'de yayınlanacak diziler belli oldu

Dizi severleri heyecanladıran yeni dizilerin tanııtmları ekranlarda dönmeye başladı. işte 2022'ye damga vuracak yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Fashion Tv’nin 2020 Türkiye 1. si Üç Kız Kardeş Dizisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisine bir Türkiye 1. Si dahil oldu.