Furkan Andıç ve Miray Daner’den Kötü Haber Geldi

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta dizisi başrol oyuncuları olan Miray Daner ve Furkan Andıç’tan sevenlerini üzecek kötü haber geldi. Furkan Andıç ve Miray Daner’e ne oldu?

Kuş Uçuşu 2 Sezon Ne Zaman?

Netflix platformunun Ay Yapım imzalı dizisi Kuş uçuşu büyük bir ilgi gördü. Dizinin yeni sezonu gelecek mi? 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

TRT1’in yeni dizisi “Kara Tahta” sete çıktı

Hazırlıkları süren ve başrollerini Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Kara Tahta dizisi ilk günkü çekimlerini İstanbul Sirkeci’de tamamladı

Miray Daner ile Furkan Andıç Partner Oldu

TRT 1 ekranları için hazırlıkları başlayan ve Üs yapım tarafından hazırlanan Kara Tahta adlı dizide Miray Daner ve Furkan Andıç partner oldu.

Oyuncu Miray Daner Şarkıcı Oluyor

Televizyon dizilerindeki başarısı ve sesinin güzelliği ile sevenlerinin kalbinde yer edinen güzel oyuncu Miray Daner şarkıcı mı oluyor? İşte cevabı!

Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ yıllar sonra başrolde

Ünlü oyuncular Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır yeni bir proje için bir araya geliyor. Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ yıllar sonra birlikte yeniden başrolde olacak.

Rol Arkadaşının Saçlarını Kesen Ünlü Oyuncu Kim?

 Blu Tv için hazırlanan Saygı Bir Ercüment Çözer sete inmek için son saymaya başladı. Dizide rol alan ünlü oyuncu provalarda rol arkadaşının saçlarını kesti. İşte detaylar!

Miray Daner’den ilginç Kubilay Aka açıklaması!

Gündeme damga vuran Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığının ardından sessizliğini koruyan Miray Daner'den ilk açıklama geldi. İşte o açıklama..

Miray Daner ve Kubilay Aka neden ayrıldı?

Oyuncu çift Kubilay Aka ve Miray Daner geçtiğimiz gün Aka'nın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla ayrılıklarını duyurdu. Peki çiftin ilişkisi ihanet yüzünden mi bitti?