Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Sete Çıkıyor

Show Tv’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından biri olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan İçimizden Biri sete çıkmak için gün saymaya başladı.

Yeni dizi İçimizden Biri'nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Yeni sezona hazırlanan yeni dizi İçimizden Biri muhteşem bir kadroyla ekrana gelecek. İçimizden Biri'nin oyuncu kadrosunda kimler var? İçimizden Biri'nin konusu nedir?

Çukur’un Başarılı Oyuncusu Menajerimi Ara’ya Konuk Oluyor

Çukur’un sevilen ve başarılı oyuncusu Mustafa Kırantepe Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 30 Mayıs Tarihli bölümüne konuk oluyor.

Usta Oyuncu Mustafa Avkıran’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Televizyon kanalları yeni dizilerini bir bir duyururken usta oyuncu Mustafa Avkıran’ın rol alacağı dizi belli oldu. İçimizden Biri adlı dizi Show Tv’de ekrana gelecek.

Çukur’da Sürpriz Ayrılık!

Show Tv’nin fenomen yapımı pazartesi günlerinin en çok seyredilen dizisi Çukur’da şok bir ayrılık yalandı. Cengiz Erdenet karakterini canlandıran Mustafa Avkıran Çukur’a veda etti.

Çukur’da Koçovalı Erdenet karşıya karşıya! Yeni sezon ne zaman?

4. sezonuna hazırlanan Çukur'da Koçovalı ve Erdenet karşı karşıya geliyor. Yeni sezona ait tanıtımı izleyen Çukurseverler haklı olarak soruyor, yeni sezon ne zaman?

Mustafa Avkıran Çukur’un Kadrosuna Dahil Oldu!

Show Tv’nin efsane dizisi Çukur’a efsane bir oyuncu dahil oldu. Usta ve başarılı oyuncu Mustafa Avkıran Çukur’a Cengiz Erdenet karakteriyle girdi. İşte detaylar!

Yeni Gelin dizisinin son bölümünde (5.Bölüm) neler oldu?

Hazar ve Bella arasına kara kedi gibi giren Dilan, konaktaki hanımların da yardımıyla hedefine ulaşır. Hazar ve Bella her ne kadar birbirlerine aşık olsalar da, bir türlü aralarındaki buzları eritemezler, hatta boşanmanın da eşiğine gelirler.

Yeni Gelin 3.Bölümde Neler Oldu?

Yeni gelin Bella’nın gelin gittiği konakta yaşadıkları izleyici tarafından merakla takip edilmeye devam ediliyor. Baran Ağa’ya Şirin’i vermekten vazgeçen Türkmen Aşireti ikinci kez verdikleri sözden dönmenin cezasını çekeceğe benzer.

Yeni Gelin 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yayınlanan 4. Bölüm fragmanına göre konaktaki hareketlilik önümüzdeki hafta da devam edeceğe benzer. Kaan’ın gizli sevgilisi, konağı terk eden hanımların durumu önümüzdeki haftaki bölümün merak edilenleri.