Cem Yılmaz'a Mahkemeden Bir İyi Bir Kötü Haber

Eski eşi Ahu Yağtu aleyhine nafaka indirimi talebiyle mahkemede dava açan Cem Yılmaz’a görülen dava sonunda bir iyi bir kötü haber çıktı.

Mustafa Sandal Eski Eşine Nafaka İptali İçin Dava Açtı

Ünlü isimler Mustafa Sandal ve eski eşi Emina Jahovic bir kez daha mahkeme önünde hesaplaşacaklar. Mustafa Sandal eski eşi aleyhine nafaka iptali davası açtı.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'na ödediği nafaka hakkında ne söyledi?

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'ya ödediği nafaka miktarı çok konuşulmuştu. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın ödenen nafaka hakkında nasıl davrandığını açıkladı.

Cem Yılmaz Eski Eşine Dava açtı

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu’yu mahkemeye vererek ödediği 10 Bin dolar nafakanın düşürülmesini talep etti.

Şarkıcı Emrah hakkında iddialar şaşırttı

Oğlu Tayfun ile gündeme gelen şarkıcı Emrah, çıkarılan iddialarla zor günler geçiyor. Uçankuş TV'de "Hayatın İçinden' programına konuk olan Tayfun, yeni bir iddiada bulundu.

Ivana Sert’ten Eski Eşine Nafaka Çıkışı

Ünlü modacı İvana sert eski eşi Yurdal Sert aleyhine nafakayı artırım isteği ile dava açtı. İvana Sert çocuğu için aldığı nafakanın yüzde 300 artırılmasını talep ediyor.

Ferdi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Eski Eşiyle Davalık Oldu

Ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın kızı olan şarkıcı Tuğçe Tayfur eski eşi Taner Şafak tarafından ödenen nafaka sebebiyle mahkemeye verildi. İşte detaylar!

İvana Sert: Oğlumun Özel Okul Ücretini Ödeyemiyorum!

Ünlü modacı İvana Sert’ten oğlunun okul ücreti ve şimdiki aşkıyla ilgili çarpıcı ifadeler geldi. İvana Sert okul ücretinin yüksek olduğundan şikayet etti.