Bir Peri Masalı 12. Bölüm izle

Zeynep’in hamile olduğunu öğrenen Onur ve Zeynep bu müjdeli haberle mutluluktan adeta uçarlar. Bu güzel haberden sonra başlarına gelen kötülüklerin kaynağını arama peşine düşerler

Oğlum Dizisinin Kadrosuna Sürpriz Transfer

9 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle Show Tv’de ekrana gelecek olan Oğlum dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu Nazan Kesal dahil oldu.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Oyuncu Kadrosuna Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor!

Atv’de yayınlanan Bir zamanlar Çukurova heyecanlı bölümleriyle seyircinin en çok seyrettiği yapımlar arasında yer alırken diziye güzel oyuncu Nazan Kesal’in dahil olduğu öğrenildi.

Nazan Kesal Kimdir?

Son dönemlerin sinema ve tiyatro oyuncusu Nazan Kesal, başarılı oyunculuğuyla kariyerinden söz ettiriyor.İşte ünlü oyuncu ve bilmedikleriniz.

Nazan Kesal Çocuk Dizisi’nde!

Star Tv'nin yeni yayın döneminde iddialı yapımlarından olacak olan Çocuk Dizisi cast çalışmalarına başladı. Dizinin kadın başrolü için Nazan Kesal'le anlaşıldı. İşte detaylar!

Fazilet Hanım ve Kızları reyting kurbanı mı olacak?

Dizinin ilk fragmanında "Canına yandığımın dünyasında kim para istemiyor, Fazilet istemiş çok mu?" diyen karakter ve bu karakterin kızları varsa o hikaye genel izleyiciye hitap eder. Böyle kızını satmaya çalışan bir kadın hikayesiyle başladı dizi.