Gecenin Ucunda dizisine katılan Neslihan Doğulu’ya ilginç karşılama!

Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun yapımcı olduğu Gecenin Ucunda dizisine katıldı. Ünlü oyuncu çekimleri temmuz ayında başlayacak dizide ‘’Macide’’ karakterine hayat verecek

Neslihan Atagül Doğulu'dan üzen açıklama: İki adım atınca yoruluyorum

Sefirin Kızı dizisinin Nare karakteri Neslihan Atagül Doğulu sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılmıştı. Neslihan Atagül Doğulu'dan üzen açıklama…

Sefirin Kızı dizisine bomba transfer! Neslihan Atagül yerine gelen isim belli oldu

Sefirin Kızı dizisine bomba transfer! Sefirin Kızı'nın başrolü Neslihan Atagül Doğulu yerine gelen isim belli oldu. Sefirin Kızı'nda hangi karakteri canlandıracak? İşte o isim…

Sefirin Kızı 36. Bölüm izle

Sefirin Kızı 36. Bölüm izle; Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı yine bomba gibi bir bölümle ekrana gelecek. Sefirin Kızı 36. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı 20. Bölüm izle

Sevilen dizi Sefirin Kızı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrolde olduğu Sefirin Kızı 20. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Sefirin Kızı 19. Bölüm izle

Yeni sezona bomba gibi başlayan Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in başrolde olduğu Sefirin Kızı 19. Bölüm izle!

Sefirin Kızı 18. Bölüm izle

İlk sezonun ardından heyecanla beklenen Sefirin Kızı 18. Bölümüyle kaldığı yerden yayınlanmaya devam ediyor. Sefirin Kızı 18. Bölüm izle!

Sefirin Kızı'nın yeni bölüm yayın tarihi belli oldu!

Sevilen dizi Sefirin Kızı'dan beklenen haber geldi. Sefirin Kızı uzun bir koronavirüs salgını arasından sonra önce özel bölümle daha sonra yeni bölümleriyle ekrana dönüyor.

Sefirin Kızı 9. bölüm izle

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı bu akşam yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında olacak. Sefirin Kızı 9. bölüm izle!

Sefirin Kızı izleyicilerine müjde İlk bölümün yayın tarihi belli oldu

Heyecanla beklenen Sefirin Kızı izleyicilerine müjde! İlk bölümün yayın tarihi belli oldu. Tanıtım fragmanları yoğun ilgi gören dizide tutkulu bir aşkı izleyeceğiz.