Payitaht Abdülhamid final mi yapıyor?

Ekranların uzun soluklu dizilerinde Payitaht Abdülhamid hakkında final iddiası gündeme geldi. Reyting rekortmeni dizi Payitaht Abdülhamid final mi yapıyor?

Payitaht Abdülhamid kadrosunda Vildan Atasever sürprizi!

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Vildan Atasever yeniden seyirciyle buluşuyor. Vildan Atasever, Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Payitaht Abdülhamid 110. Bölüm izle

Sultan Abdülhamid Han'ın yönetimdeki 13 yılını ekrana yansıtan Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam yeni bölümüyle karşınızda olacak. Payitaht Abdülhamid 110. Bölüm izle!

Payitaht Abdülhamit 7. Bölümde Neler Yaşandı?

Saray’a giren Sarah Edea’dan sonra sarayda hareketli günler yaşanır. Sultan’ın asıl amacı Ahsen’den önce onun mazisini çözmektir.Haremdeki hanım Sultan kavgalarıyla baş etmek de, Sultan Abdülhamit’in validesine düşecektir.

Payitaht Abdülhamit 7.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Her hafta yeni serüvenler, yeni heyecanlar ile izleyenlerinin karşısına çıkan Payitaht Abdülhamit dizisi önümüzdeki hafta da aynı hız ve heyecanla devam edeceğe benzer? Yayınlanan 7. Bölüm fragmanı bunun habercisi...

Payitaht Abdülhamit 5.Bölümde Yaşananlar...

Payitaht Abdülhamit dizisi beş bölümü geride bıraktı. Tarih meraklılarının heyecanla izlediği 5. bölümde bütün gözler hain Mahmut paşa üzerindeydi. Ancak Mahmut Paşa, hiçbir şey olmamış gibi yine kendisini aklamayı başardı.

Payitaht Abdülhamit 3. Bölümde Neler Oldu?

Payitaht APayitaht Abdülhamit 3. Bölümde Saray karışıyor... Padişah Hiram'ın mesajını çözüyor, hain Paşa'ya yaklaşıyor. Mahmut Paşa'nın karısı ondan şüpheleniyor. Diğer yandan Teodor Herzıl Yahudi devletini kurmak için ilk kongreyi topluyor...