Seda Sayan ekranlara geri dönüyor

Yeni sezon tanıtımıyla bir kez daha gündem olan Seda Sayan’ın sunacağı Sabahın Sultanı programının yeni sezon tarihi belli oldu Programdaki büyük değişiklik ne?

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarımda ilk sezonuyla ekrana gelen ve 2. Sezon onayı alan Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın yayın tarihi belli oldu.

Sabahın Sultanı neden yok? Seda Sayan Covid mi oldu?

Sevilen sabah programı Sabahın Sultanı neden yayınlanmadı? Seda Sayan'ın sunduğu program neden yok? Seda Sayan Covid mi oldu? İşte tüm merak edilenler…

Seda Sayan'ın programında göbek atan doktora inceleme başlatıldı

Seda Sayın'ın gündüz kuşağı programında göbek atan doktor sosyal medyanın gündemine düşmüştü. Opr. Dr. Banu Küçükpolat hakkında inceleme başlatıldı.

Yeni programa başlayacak olan Seda Sayan'dan flaş karar! 

'Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın yayın günü 16 Ağustos Pazartesi olarak duyurulmuştu. Bugün ekrana gelmesi gereken Sabahın Sultanı Seda Sayan programı ivedi bir kararla ertelendi. 

Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında sabah kuşağında yayınlanacak olan ve ünlü isim Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yayın tarihi belli oldu.

Gülben Ergen ve Seda Sayan’ın Bodrum Buluşması

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden olan Seda Sayan ve Gülben Ergen Bodrum’da tatil yaparken bir araya geldi ve tekneyle denize açıldı.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Yakında Başlıyor

Star Tv’de bu sezon ekrana gelecek ve sabah kuşağında yayınlanacak Sabahın Sultanı Seda Sayan yayına çıkacağı günü iple çekiyor. Program yakında başlıyor.