Survivor Nisa’dan Eski Sevgilisi Hakkında Bomba Gibi İtiraf: ‘’Hayatımın En Kötü Yılını Geçirdim’’

Survivor Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında şaşırtacak itirafta bulundu. Ağlayarak ‘’Hayatmın en kötü bir yılını geçirdim onun yüzünden’’diyerek anlattı.

Survivor All Star Nisa katılacak mı?

Survivor 2022'de kadroya dahil edilen ancak yarışmanın ilk bölümünde yer almayan Nisa Bölükbaşı'nın hayranları soruyor, "Nisa Bölükbaşı Survivor All Star kadrosundan çıkarıldı mı?

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir? Nisa Bölükbaşı Kaç Yaşında? Nereli?

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alacağı belli olan Nisa Bölükbaşı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Mesleği Ne?

Cemal Can o yarışmacıyı ağlattı Sebebine çok şaşıracaksınız!

Survivor 2020 geride kaldı ancak hatıraları sıcaklığını koruyor. İşte bu anılardan birini anlatan Cemal Can o yarışmacıyı ağlattı. Sebebine inanamayacaksınız.

Acun Ilıcalı Sercan'ın elenmesinin gerçek sebebini açıkladı!

En büyük favori adayı iken Sercan, Survivor'dan neden elendi? Olayı arkasında başka şeyler mi var? Acun Ilıcalı çok tartışılan elenme olayının arka planını anlattı.

Survivor Barış Murat Yağcı'dan dünya rekoru!

Survivor 2020’de son 7’ye kalan Barış Murat Yağcı bir dünya rekoruna imza attı. Oyunculuk kariyerine Survivor Yarışmacı sıfatını da ekleyen Barış Murat Yağcı ne rekoru kırdı?

Survivor’da 3 aşamalı dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Cemal Can ile Nisa ilk kez karşılaştı!

Survivor 2020’de bu akşam 3 aşamalı dokunulmazlık oyununun sonuncusu vardı. İki kez yapılan dokunulmazlık oyununun 3.sünü kim kazandı? 5 aylık Survivor’da yaşanan ilk nedir?

Survivor Nisa Diskalifiye mi Oluyor?

Survivor 2020’de sona yaklaşıldıkça yarışmacıların psikolojileri de daha fazla zorlanıyor. Bu durum son olarak Nisa’da yaşandı ve Nisa ağlama krizine girdi. İşte detaylar!

Survivor 2020’de Aşk Sürprizi!

Survivor 2020 adasında neler oluyor? Daha öncede aşk yaşandığı iddiaları olan Survivor 2020’de bir aşk iddiası daha ortaya atıldı. İşte detaylar!